سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۵ | ۱۳۹۹/۰۷/۰۷
ارزش صنعت خودروسازی مکزیک بالا می‌رود
۱۰:۲۵ | ۱۳۹۹/۰۷/۰۷
اجاره خودرو

ارزش صنعت خودروسازی مکزیک بالا می‌رود

ارزش صنعت خودروسازی مکزیک تا سال 2024 از رقم 40 میلیارد دلار عبور خواهد کرد.

به گزارش پرشین خودرو، مارکت اینسایت ریپورتس [گزارش های پیش بینین بازار] پژوهشی جامع در خصوص صنعت خودروی مکزیک انجام داده و در آن با جزئیات کامل وضعیت این صنعت و صنایع مرتبط با آن را به تصویر کشیده است.

بر اساس این گزارش ارزش صنعت خودروی مکزیک در سال 2017 مبلغ 34 میلیارد دلار آمریکا بود و تا سال 2024 از رقم 40 میلیارد دلار می گذرد و با بیان دیگر نرخ رشد تجمیعی سالانه [CAGR] آن رقم قابل توجه 5 درصد است.

این گزارش اطلاعات با ارزشی از لحاظ سناریوهای بازار، پیشرفت های فناوری، افق رقابتی در حال گسترش، راهبردهای صنعت، احتمال رشد و سگمنت های مختلف بازار در اختیار سهامداران و ذی نفعان قرار می دهد که می توان از طریق این لینک درخواست کرد. نگاهی به این گزارش روند های جاری و پیش بینی خصوصیات و گرایش های آینده در آن قید شده است.

در بخش خدمات پس از فروش صنعت خودرو نیز،‌ بخش قطعات خودرو و قطعات یدکی، مبادی فروش و چگونگی وضعیت رقابت مورد پژوهش قرار گرفته است.

 

خودروسازی مکزیککشور مکزیک در سال های اخیر از قدرت خرید بهتری برخوردار شده اند، بر اساس انجمن بین المللی سازندگان وسایل موتوری تولید وسایل نقلیه موتوری در مکزیک از سال 2016 تا 2017 شاهد افزایش 13 درصدی بوده است. افزایش نرخ تولید خودروها و خودروهای در حال تردد در جاده ها به رشد خدمات پس از فروش در این کشور منجر می شود.

عمر متوسط خودروها در مکزیک از یک دهه بیشتر است و همین عامل می تواند به افزایش تقاضا کمک کند.

بازار خدمات پس از فروش خودرو در مکزیک به ثبات و استحکام رسیده و انواعی از قطعه سازان مثل دلفی، رابرت بوش، فدرال-مغول، دنسو، کانتیننتال،‌ تری ام، تایر و لاستیک کوپر و ماکنتی مارلی به شکوفایی رسیده اند. در گزارش یاد شده، تحلیل جامعی در خصوص طیف فروش این قطعه سازان و تأمین کنندگان ارائه شده است.

منبع: سایپا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مکزیکخودروسازی
نظر بینندگان
!
!
!