یكشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۹/۰۷/۰۷
شاهین، نگاه به صنعت خودرو را تغییر خواهد داد
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۹/۰۷/۰۷
اجاره خودرو
عضو هیات علمی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی:

شاهین، نگاه به صنعت خودرو را تغییر خواهد داد

عضو هیات علمی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی گفت: اگر مردم با خودرو شاهین و ویژگی های آن آشنا شوند به طور قطع نگاه شان نسبت به گروه خودروسازی سایپا و حتی صنعت خودرو تغییر خواهد كرد.

به گزارش پرشین خودرو، یحیی فتحی درباره خودرو شاهین و اینكه این خودرو تا چه حد می تواند بر بازار خودرو اثر بگذارد، تصریح كرد: طی این سال ها همواره گروه خودروسازی سایپا با خودروی پراید مورد سنجش و ارزیابی قرار می گرفت، حال با تولید خودرو شاهین و حذف پراید، نگاه ها به این شركت خودروسازی تغییر خواهد كرد.


وی ادامه داد: خودرو پراید به دلیل مشكلاتی كه داشت در بین مردم شهرت و خوشنامی نداشت و همواره عملكرد سایپا به واسطه این خودرو زیر سئوال می رفت، ولی طراحی و تولید شاهین و خودروهای مشابه می تواند فرصت جدیدی برای پیشرفت و توسعه گروه خودروسازی سایپا باشد.

معاون اقتصادی و توسعه رقابت مرکز ملی رقابت گفت: خودرو شاهین از نظر فناوری توسعه یافته و محصولی است كه اگر به صورت اتوماتیك تولید شود، امكان صادرات آن نیز فراهم خواهد شد.

 

یحیی فتحی


وی با بیان اینكه طراحی و تولید محصول شاهین نشان داد كه گروه خودروسازی سایپا توانمند است و امكان تولید خودروهای پیشرفته و مطابق با استانداردهای روز را دارد، افزود: خودرو شاهین قابل رقابت با محصولات گذشته سایپا نیست؛ این خودرو به جهت استانداردهای 85 گانه و آلایندگی زیست محیطی وضعیت بسیار خوب و مطلوبی دارد و قطعا با تولید كیفی آن مردم از این خودرو استقبال خواهند كرد.

این عضو هیات علمی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی گفت: برای اینكه تفكر و دیدگاه مردم نسبت به گروه خودروسازی سایپا تغییر كند، توصیه می كنم كه این مجموعه با تمام قوا نسبت به معرفی شاهین در فضای مجازی اقدام كند.

وی تصریح كرد: اگر مردم با ویژگی های شاهین آشنا شوند، متوجه خواهند شد كه صنعت خودرو در مسیر پیشرفت و رشد قرار گرفته است؛ سیاست گذاران هم بایستی با مزایای این خودرو آشنا شوند تا تصویر واقعی از صنعت خودرو داشته باشند.

فتحی گفت: با طرحی خودرو شاهین، سایپا نشان داد كه می تواند كارهای بزرگ تری در عرصه خودرو انجام دهد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!