شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۸:۳۳ | ۱۳۹۹/۰۷/۰۷
ورود رسمی آتش نشان فرودگاهی به ناوبری هوایی کشور + تصاویر
۱۸:۳۳ | ۱۳۹۹/۰۷/۰۷
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

ورود رسمی آتش نشان فرودگاهی به ناوبری هوایی کشور + تصاویر

همزمان با روز آتش ‏نشانی، شرکت گواه، خودروهای آتش‏ نشانی فرودگاهی را به شرکت فرودگاه‏ها و ناوبری هوایی کشور تحویل داد.

به گزارش پرشین خودرو، در مراسمی که امروز و همزمان با روز آتش‏نشانی و هفته دفاع مقدس در شرکت گواه برگزار شد، خودروهای آتش‏نشانی بومی شده توسط شرکت گواه، تحویل مسئولان ارشد شرکت فرودگاه ‏ها و ناوبری هوایی کشور گردید.

 در این مراسم که با حضور حجت الاسلام میرتاج الدینی، نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی؛ امیرانی، معاون عملیات فرودگاهی کشور؛ حاجی بیگی، مدیرکل آتش نشانی و هدایت زمینی شرکت فرودگاه ‏ها و ناوبری هوایی کشور؛ شجاعی، مدیر فرودگاه سمنان؛ محمد زالی، مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل و حسینی پژوه، مدیر عامل شرکت گواه (خدمات پس از فروش ایران خودرو دیزل) برگزارشد.

 میرتاج‏ الدینی با تشکر از حرکت جهادی گروه صنعتی ایران خودرو دیزل، با اشاره به فرموده امام علی (ع) که دانش قدرت می آورد، افزود: امروز مولفه برتری کشورهای قدرتمند، تکنولوژی و علم و دانش است و یکی از دشمنی‏ های استکبار جهانی علیه ملت ما، ممانعت از انتقال تکنولوژی به کشور است.

 تحریم های بانکی و اقتصادی از یک طرف، تحریم در عرصه های علم و تکنولوژی هم از طرف دیگر را برای متوقف کردن حرکت ملت ایران ایجاد کرده است. اما ملت ما، جوانان و صنعتگران و مهندسین ما، این تهدید را به یک فرصت تبدیل کردند، تحریم ها را پشت سر گذاشتند و با اتکاء به دانش بومی و توان علمی و فنی داخلی، در عرصه ‏های مختلف تکنولوژیک وارد شده و قله ‏های پیشرفت آن را فتح کرده‏ است.

 وی در ادامه با تشکر ویژه از مدیرعامل ایران خودرو دیزل، گفت: امروز شاهد نمونه‏ ای از این خودکفایی در ایران خودرو دیزل هستیم. خودروهای بزرگ و سنگین با امکانات بسیار عالی که ناوگان آتش نشانی کل کشور را به ‏روز می‏ کند. این نمونه ای از حرکت طبق الگوی اقتصاد مقاومتی است که رهبر عزیز همواره بر آن تأکید داشته‏ و امسال را با همین تأکید به نام جهش تولید مزین کرده‏ است.

 بد نیست بدانید خودروی آتش نشانی ساخته شده در شرکت گواه، با سازه تمام آلومینیومی (Super Structure) ساخت داخل، کاهش وزن هفتاد درصدی نسبت به نمونه مشابه خارجی، سیستم الكترونیك كنترل عملیات اطفاء حریق برای اولین بار در کشور قابلیت عملیات اطفای حریق در حال حرکت و راهبری اطفاء به صورت الکترونیکی از داخل كابین راننده را دارا می‏ باشد.

 این غول آتش‏نشان همچنین دارای مانیتور سقفی با قابلیت پرتاب آب به طول 90 متر، مانیتور سپر با قابلیت پرتاب آب، فوم و پودرخشک به طول50 متر، پمپ با توان خروجی 6000 لیتر بر دقیقه، دوعدد هوزریل جانبی با شیلنگ 30 متری 1 اینچ، سیستم الكترونیك PLC، سیستم پودر خشک ، مخزن آب با ظرفیت یازده هزار لیتر، مخزن فوم با ظرفیت هزار لیتر و سیستم انتقال قدرت Sandwich PTO می‏ باشد.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!