شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۹:۴۵ | ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
پیام تبریک انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور به وزیر جدید صمت
۱۹:۴۵ | ۱۳۹۹/۰۷/۰۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

پیام تبریک انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور به وزیر جدید صمت

انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازی کشور در پیام تبریک به علی رضا رزم حسینی، وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت، گزیده ای از چالش های زنجیره تامین صنعت خودرو کشور را نیز برشمرد.

به گزارش پرشین خودرو، در متن پیام تبریک این انجمن به وزیر جدید صمت آمده است:

جناب آقای رزم حسینی

وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت

احترامــاً، بدینوسیله برگزیده شدن حضرتعالی را با رأی نمایندگان ملت شریف ایران در مجلس شورای اسلامی به عنوان مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت که نشان از ضرورت بهره مندی کشور و صنعت از تجربه و دانش جنابعالی در این مقطع مهم از حیات سیاسی و اقتصادی است تبریک عرض می نماییم. امید است در این عرصه گام های موثر به سوی پویایی و استقلال صنعتی کشور و “جهش تولید” برداریم تا بسترهای روشنی برای رشد و توسعه فراهم گردد.
شایان ذکر است این انجمن نیز به عنوان عضوی از خانواده صنعتی کشور آمادگی خود را برای هر گونه اهتمام و همراهی در اجرا وتحقق برنامه ها و اهداف کلان جنابعالی بخصوص در حوزه تعالی قطعه سازی و صنعت خودرو کشور در سال جهش تولید اعلام می دارد.

جناب آقای وزیر؛ بر خود لازم می دانیم از این فرصت استفاده کرده و چند نکته اصلی و اساسی در این مسیر را با شما در میان بگذاریم:

– بحران نقدینگی، به دلیل مطالبات قطعه سازان از خودروسازان و افزایش چشمگیر قیمت مواد اولیه و نهاده های تولید نخستین چالش زنجیره تامین صنعت خودرو کشور است.
– عدم تخصیص ارز مورد نیاز برای واردات مواد اولیه قطعه سازان کشور را زمینگیر کرده و تلاش های آنان برای دور زدن تحریم ها و واردات مواد اولیه مورد نیاز نیز با سختگیری های بی مورد بانک مرکزی در شرایط جنگ اقتصادی به بن بست رسیده است.

انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازی خودرو کشور با تبریک مجدد برگزیده شدن حضرتعالی به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت، آمادگی خود را اعلام می کند تا با تکیه بر توان تخصصی و مدیریتی اعضای خود و در سایه حمایت های راهبردی جنابعالی، در تعاملی سازنده، صنعت خودرو و قطعه سازی را به عنوان پیشران صنایع کشور به روزهای رونق و پویائی خود باز گرداند.

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!