پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۹ | ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
اعتراف به اختلاس در اتحادیه کارگری خودروسازی
۱۲:۱۹ | ۱۳۹۹/۰۷/۱۰
اجاره خودرو

اعتراف به اختلاس در اتحادیه کارگری خودروسازی

رئیس سابق اتحادیه کارگری خودروسازی دیترویت آمریکا به جرم اختلاس خود اعتراف کرد.

به گزارش پرشین خودرو، دنیس ویلیامز Dennis Williams رئیس سابق اتحادیه کارگری خودروسازی در آمریکا به جرم اختلاس پول اتحادیه گناهکار شناخته شد.


ویلیامز از اعضای اتحادیه به خاطر رو به رو شدن با تحقیق و تفص در خصوص فساد عذرخواهی کرد. قاضی این پرونده متیو اشنایدر در منطقه شرقی ایالت میشیگان بود.


ویلیامز یکی از 15 نفری است که در پرونده تحقیق و تفحص اتحادیه کارگری خودروسازی متهم به اختلاس است و احتمال دارد که این اتحادیه مشمول ادغام و تصاحب شود.

ویلیامز پیش از صدور حکم هم عذرخواهی کرد و گفت: «می خواهم در برابر این دادگاه از خانواده ام و تمامی اعضای سخت کوش این اتحادیه به خاطر دیون که به بار آورده ام عذرخواهی کنم. امیدوارم با پذیرش مسئولیت اعمال و کوتاهی هایم راه را برای بازگرداندن اعتماد به اتحادیه باز کنم.»

 

Dennis Williamsویلیامز 67 ساله ماه گذشته در دادگاهی در دیترویت آمریکا متهم به اختلاس صدها هزار دلار از صندوق اتحادیه کارگری خودروسازی شد. با اعتراف به جرم که در این دادگاه به عمل آمد حکم زندان وی از 24 ماه بیشتر نخواهد بود در حالی که اگر اتهام خود را نمی پذیرفت و در دادگاه به اثبات می رسید حکم وی 5 سال زندان و 250 هزار دلار بود. حکم نهایی 25 ژانویه 2021 صادر خواهد شد.

ویلیامز 18 سپتامبر از سمت ریاست اتحادیه کنار گذاشته شد و تاکنون 56 هزار دلار را به اتحادیه بازگردانده است.

اتحادیه کارگری هم در بیانیه ای اعلام کرده است که تمامی هزینه ها و خسارت ها محاسبه و اخذ خواهد شد. از نظر اتحادیه، دنیس ویلیامز منافع خود و خانواده اش را بالاتر از اعضای این اتحادیه دیده و این اتهام باید با پیامدهای حقوقی جدی مواجه شود.

منبع: سایپا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!