شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۲ | ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
ساخت موتور و قطعات الكترونیک سایپا با همکاری نیروی هوایی
۱۰:۲۲ | ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
اجاره خودرو
فرمانده نیروی هوایی ارتش در بازدید از سایپا خبر داد:

ساخت موتور و قطعات الكترونیک سایپا با همکاری نیروی هوایی

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از گروه خودروسازی سایپا گفت: برنامه آینده گروه سایپا در زمینه تولید خودروهای باکیفیت، متنوع و جدید، امیدبخش و اعتمادآفرین است.

به گزارش پرشین خودرو، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده گفت: حضور و بازدید از مجموعه گروه خودروسازی سایپا به منظور شناساییِ ظرفیت‌ها و بررسی امكان همكاری مشترك با صنعت خودرو كشور در زمینه طراحی و ساخت موتور و قطعات دارای فناوری بالا صورت می‌گیرد كه قطعاً در صورت توسعه این مدل همكاری، تحریم‌های دشمن را شكست خواهیم داد.

وی به وجود توان و تخصص لازم در گروه سایپا در زمینه امكانات فنی و نیروی انسانی متخصص اشاره و تصریح كرد: با توجه به وجود زیرساخت‌های مناسب شرکت مگاموتور قصد داریم از توان فنی این شرکت در زمینه ساخت موتور پهپادها استفاده كنیم.

 امیر نصیرزاده در بخش دیگری از اظهارات خود، استفاده از دانش متخصصان داخلی را راهكار توسعه فعالیت‌ها در هر دو بخش صنایع دفاعی و خودروسازی عنوان كرد و گفت: در زمینه ساخت قطعات الكترونیك دارای فناوری بالا، آماده انتقال تجربیات خود به گروه سایپا هستیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش افزود: حضور نیروی انسانی متخصص و جوان در سایپا و نیز برنامه آینده این گروه در زمینه تولید خودروهای متنوع و جدید، امیدبخش و اعتمادآفرین است.

وی در پایان یادآور شد: هدف از همكاری مشترك با گروه خودروسازی سایپا، طراحی و ساخت قطعات مورد نیاز هر دو مجموعه خودروسازی و نیروی هوایی است و قطعاً در این زمینه اقدامات و برنامه‌های مناسبی را اجرا خواهیم كرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!