پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۳۰ | ۱۳۹۹/۰۷/۱۴
غرامت جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی پرداخت نشده است
۱۵:۳۰ | ۱۳۹۹/۰۷/۱۴
اجاره خودرو

غرامت جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی پرداخت نشده است

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح از انجام مراحل تخصصی بررسی‌ها در مورد سقوط هواپیمای اوکراینی خبر داد و گفت: دولت هنوز غرامت جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی را نداده است.

به گزارش پرشین خودرو، حجت الاسلام والمسلمین بهرامی رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح در جلسه امروز شورای عالی قوه قضاییه از انجام مراحل تخصصی بررسی‌ها در مورد سقوط هواپیمای اوکراینی خبر داد و گفت: سازمان قضایی نیرو‌های مسلح برای بررسی دقیق‌تر پرونده، اقدام به شبیه‌سازی حادثه نیز کرده است.


وی افزود: آنچه در حال حاضر لازم است به صورت جدی از سوی دولت پیگیری و اجرا شود، موضوع پرداخت غرامت به خانواده‌های حادثه دیده است که با وجود پیگیری‌های این سازمان هنوز محقق نشده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی


رئیس قوه قضائیه نیز با تقدیر از اقدامات سازمان قضایی نیرو‌های مسلح در پیگیری پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی، تبیین دقیق ابعاد و زوایای حقوقی مسأله برای خانواده‌های جانباختگان در این سانحه هوایی را در اطمینان بخشی به آن‌ها نسبت به تلاش دستگاه قضا برای پیگیری حقوقشان مؤثر دانست و نسبت به پیگیری موضوع پرداخت غرامت به خانواده‌های آسیب دیده در جلسه مسئولان عالی قوا تأکید کرد.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!