دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۸:۳۱ | ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
طرح سرویس کلینیک "پاییز پاک" خودروهای هیوندای آغاز می شود + جزئیات
۰۸:۳۱ | ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
اجاره خودرو
از سوی شرکت تجارت بین المللی و پشتیبانی کرمان خودرو(KTL)؛

طرح سرویس کلینیک "پاییز پاک" خودروهای هیوندای آغاز می شود + جزئیات

تنها نماینده رسمی هیوندای در ایران با فرا رسیدن پاییز و زمستان، طرح خدماتی جدیدی را با نام سرویس کلینیک پاییز پاک ویژه خودروهای سواری هیوندای آغاز می کند.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، شرکت تجارت بین المللی و پشتیبانی کرمان خودرو(KTL) به عنوان تنها نماینده رسمی هیوندای در ایران همزمان با فرا رسیدن فصل سرما قصد دارد تا طرح سرویس کلینیک "پاییز پاک" ویژه خودروهای هیوندای در ایران را در نمایندگی های مجاز این شرکت آغاز کند.

طرح سرویس کلینیک پاییز پاک شرکت KTL که در یک بازه زمانی 12 روزه انجام می شود از تاریخ 19 مهرماه آغاز و تا روز 1 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

مالکان خودروهای سواری هیوندای در ایران می توانند با حضور در نمایندگی های مجاز این شرکت در سراسر کشور ضمن انجام بازدید رایگان آغاز فصل سرما از تخفیف هایی که در طرح سرویس کلینیک پاییز پاک ارائه می شود، بهره مند شوند.

در طرح سرویس کلینیک پاییز پاک شرکت KTL که از 19 مهر آغاز می شود، تخفیف 10 تا 50 درصدی برای اجرت خدمات و قیمت قطعات یدکی در نظر گرفته شده است.

 

کی تی الدر این طرح، خدماتی نیز برای خودروهای هیبرید هیوندای وجود دارد که مالکان خودروهای هیبرید هیوندای می توانند با مراجعه به نمایندگی های منتخب، از آن بهره مند شوند.

بازدید رایگان آغاز فصل سرما (سیستم تهویه، لنت، لاستیک، تیغه برف پاک کن، سیستم خنک کننده موتور و چراغ ها)، 50 درصد تخفیف اجرت سرویس های ادواری،20% تخفیف فیلتر تهویه مطبوع،20% تخفیف محلول شوینده سیستم سوخت رسانی (Techron) 10% تخفیف فیلتر روغن موتور و فیلتر هوا و 10% تخفیف شمع موتور، بخشی از مزایای شرکت در طرح پاییزه سرویس پاک شرکت کی تی ال است.

یادآور می شود، مالکان خودروهای هیوندای می توانند با مراجعه به وبسایت شرکت تجارت بین المللی و پشتیبانی کرمان خودرو(KTL) به آدرس www.ktl-co.com از خدماتی نظیر دریافت نوبت آنلاین و جست و جوی اینترنتی نمایندگی ها استفاده کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!