جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۷ | ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
مترو در انتظار آزادسازی ۱۵۰۰ میلیارد تومان
۱۱:۰۷ | ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
اجاره خودرو

مترو در انتظار آزادسازی ۱۵۰۰ میلیارد تومان

مدیرعامل شرکت متروی تهران نسبت به عدم واریز پول فروش اوراق مشارکت مترو از بانک رفاه گلایه کرد.

به گزارش پرشین خودرو، علی امام، در مورد سرانجام فروش اوراق مشارکت برای توسعه مترو گفت: درتیرماه امسال شهرداری تهران برای فروش ۱۵۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت توسعه مترو با بانک رفاه به توافق رسید و این اوراق توسط این بانک منتشر شد.

وی با بیان اینکه تاکنون تنها ۲۵۰ میلیارد تومان این پول در دفترخانه نهایی شده و تزریق مابقی به شهرداری تهران به کندی صورت می گیرد، افزود: شهرداری تهران باید برای آزادسازی این پول وثیقه نزد بانک بگذارد، اما تاکنون وثیقه های شهرداری مورد قبول مسئولان بانک قرار نگرفته است.

 

علی امام

 

امام با بیان اینکه شهرداری وثیقه بانک پسند ندارد، افزود: مثلا مسئولان بانک می گویند ملک مورد وثیقه حتما می بایست پایان کار داشته باشد در حالی که کمتر ملکی در شهرداری وجود دارد که پایان کار داشته باشد و عمدتا شهرداری برای املاک خودپایان کار نگرفته است.

مدیرعامل شرکت مترو تهران با تاکید بر اینکه طولانی شدن فرآیند آزادسازی و تزریق پول به مترو می تواند ما را در تحقق اهداف خوددچار مشکل کند، ادامه داد: حدود دو ماه از انتشار ۱۵۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت خط سه ،شش و هفت مترو گذشته و اگر این پول تا پایان مهرماه به دست ما نرسد کار توسعه خطوط مترو با مشکلاتی مواجه خواهد شد.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!