سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۹ | ۱۳۹۱/۰۴/۱۳
پیش فروش مجدد رانا، فروش فوری 206
۱۵:۲۹ | ۱۳۹۱/۰۴/۱۳
اجاره خودرو
به زودی آغاز می شود

پیش فروش مجدد رانا، فروش فوری 206

پرشین خودرو: گروه صنعتی ایران خودرو به منظور جلو گیری از دلال بازی و پاسخگویی به نیاز مشتریان، پیش فروش نوبت دوم خودرو رانا را به زودی آغاز می کند.

به گزارش «پرشین خودرو»، جواد نجم الدین مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: علاوه بر پیش فروش مجدد خودرو رانا، افزایش تولید این محصول پیشرفته ایرانی از نظر کیفیت و ایمنی در سال جاری در دستور کار قرار دارد.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به روند رو به رشد زنجیره تامین قطعات برای تولید رانا اظهار داشت: همه ساز و کارهای لازم برای افزایش تولید این خودرو فراهم شده است و ایران خودرو تمام تلاش خود را بکار خواهد گرفت تا براساس زمان بندی تعیین شده این خودرو در اختیار مشتریان قرار دهد.

وی افزود: مشتریان فریب دلال بازی ها در خرید و فروش فیش های ثبت نامی خودرو رانا را نخورند.

نجم الدین تاکید کرد: خودرو رانا بدون هیچ گونه تاخیری طبق قرارداد فروش به مشتریان تحویل داده می شود.

وی با اشاره به اینکه خودرورانا دارای استانداردهای روز اوپا است، این خودرو کم مصرف و دارای تجهیزات رفاهی و ایمنی که با قیمت مناسب عرضه می شود.

نجم الدین درمورد تولید و عرضه خودرو پژو 206 گفت: طی سه سال اخیر خودکفایی قطعات پژو 206 به سرعت انجام شد و موفق شدیم در زمینه تامین و تولید این خودرو گام های اساسی برداریم.

وی یاد آورشد: با آینده نگری و پاسخگویی به نیاز بازار، فروش پژو 206 به زودی آغاز می شود.

نجم الدین اظهارداشت: با برنامه ریزی صورت گرفته، افزایش تولید تندر90 ایران خودرو در حال اجر است.

وی درپایان به مشتریان تاکید کرد: برای جلوگیری از دلال بازی، مشتریان برای خرید محصولات ایران خودرو به نمایندگی های مجاز این شرکت مراجعه کنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
رانا
نظر بینندگان
!
!
!