شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۶ | ۱۳۹۹/۰۷/۱۶
اجرای طرح "جمعه‌های پاییز" در مراکز خدمات مجاز سایپا
۱۰:۰۶ | ۱۳۹۹/۰۷/۱۶
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

اجرای طرح "جمعه‌های پاییز" در مراکز خدمات مجاز سایپا

سازمان خدمات پس از فروش سایپا اعلام كرد مشتریان این گروه خودروسازی می‌توانند برای انجام سرویس دوره‌ای و دریافت خدمات در طرح جمعه‌های پاییز در روزهای جمعه نیز به تعمیرگاه های مركزی سایپایدك مراجعه كنند.

به گزارش پرشین خودرو، تعمیرگاه های مركزی سایپایدك در روزهای جمعه نیز مانند سایر روزهای هفته با رعایت پروتكل‌های بهداشتی به ارائه خدمات سرویس‌های دوره‌ای به مشتریان خواهند پرداخت.


مشتریان و مالکان خودروهای سواری گروه سایپا برای استفاده از این خدمات و صرفه‌جویی در زمان خود در طول هفته، می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سایپایدک به نشانی www.saipayadak.org نسبت به دریافت نوبت پذیرش اقدام کنند.

 برای اجرای این طرح تعمیرگاه مرکزی شماره یک سایپایدک در خیابان دماوند، بعد از چهارراه تهرانپارس، جنب کیمیدارو خودروهای پراید، تیبا، زانتیا، C5، سراتو، تندر90، مگان، ریچ، برلیانس، چانگان، S300 و ساندرو را پوشش می دهد.

همچنین تعمیرگاه مرکزی شماره 2 سایپایدک به آدرس سه راه آذری به سمت میدان قزوین، جنب ایستگاه اتوبوس به خودروهای پراید، ریو، تیبا، ساینا، چانگان، برلیانس، سایپا 151 و آریو ارائه خدمات خواهند داشت.

خودروهای ماكسیما، مورانو، تیانا، قشقایی، مگان، تندر90، ساندرو و كلئوس می توانند به تعمیرگاه مرکزی شماره 3 در ضلع شمال شرقی میدان آزادی و دارندگان خودروهای سراتو، چانگان، برلیانس نیز به تعمیرگاه مرکزی شماره 4 در کیلومتر 17 جاده مخصوص کرج، دفتر مرکزی شرکت سایپایدک مراجعه کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!