شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۰:۴۲ | ۱۳۹۹/۰۷/۱۹
طرح سرویس کلینیک "پاییز پاک" آغاز شد
۰۰:۴۲ | ۱۳۹۹/۰۷/۱۹
اجاره خودرو
ویژه ارائه خدمات به خودروهای سواری هیوندای؛

طرح سرویس کلینیک "پاییز پاک" آغاز شد

شرکت تجارت بین المللی و پشتیبانی کرمان خودرو به عنوان نماینده رسمی هیوندای در ایران، طرح سرویس کلینیک "پاییز پاک" را آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، هم زمان با فرا رسیدن فصل پاییز و نخستین موج هوای سرد در کشور، شرکت تجارت بین المللی و پشتیبانی کرمان خودرو که تنها نماینده رسمی هیوندای در ایران است، طرح سرویس کلینیک پاییز پاک را ویژه خودروهای سواری هیوندای آغاز کرد.

در این طرح که از امروز شنبه 19 مهرماه کلید خورده است، بازدید رایگان آغاز فصل سرما (سیستم تهویه، لنت، لاستیک، تیغه برف پاک کن، سیستم خنک کننده موتور و چراغ ها)، 50 درصد تخفیف اجرت سرویس های ادواری،20% تخفیف فیلتر تهویه مطبوع،20% تخفیف محلول شوینده سیستم سوخت رسانی (Techron) 10% تخفیف فیلتر روغن موتور و فیلتر هوا و 10% تخفیف شمع موتور، بخشی از خدماتی است که به مالکان خودروهای هیوندای ارائه می شود.

 در طرح سرویس کلینیک پاییز پاک، یک خلا بزرگ خدماتی که برای مالکان خودروهای هیبرید هیوندای وجود داشت نیز برطرف شده است و نمایندگی های منتخب این شرکت، خدمات استاندارد برای خودروهای هیبریدی هیوندای را انجام می دهند.

نمایندگی های مجاز شرکت تجارت بین المللی و پشتیبانی کرمان خودرو در طرح سرویس کلینیک پاییز پاک کی تی ال که از امروز 19 مهرماه آغاز شده است تا روز 1 آبان میزبان مالکان خودروهای هیوندای خواهند بود.

مالکان خودروهای هیوندای می توانند با مراجعه به وبسایت شرکت تجارت بین المللی و پشتیبانی کرمان خودرو (KTL) به آدرس www.ktl-co.com از خدماتی نظیر دریافت نوبت آنلاین و جست و جوی اینترنتی نمایندگی ها استفاده کنند.

یادآور می شود، شرکت تجارت بین المللی و پشتیبانی کرمان خودرو (KTL) در تیرماه سال جاری از سوی شرکت هیوندای به عنوان تنها نماینده رسمی این شرکت کره ای در ایران معرفی شد و خدماتی که در نمایندگی های این شرکت ارائه می شود مطابق با استانداردهای جهانی هیوندای است.

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!