پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۶ | ۱۳۹۹/۰۷/۱۹
برخورد با 2هزار واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل‌ها
۱۵:۲۶ | ۱۳۹۹/۰۷/۱۹
اجاره خودرو

برخورد با 2هزار واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل‌ها

معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران اعلام کرد: در نیمه اول امسال ۹۷۹ هزار و ۳۰۲ بازرسی در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی این معاونت انجام و ۱۸۶۱ واحد به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی پلمپ شده است.

به گزارش پرشین خودرو، بهنام نیک منش گفت: محوریت بازرسی‌های سلامت محور وزارت بهداشت است و دست اندرکاران بازرسی اتاق اصناف هم با همکاری سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت، وزارت بهداشت، پلیس اقتصادی و اماکن نیروی انتظامی در این طرح نظارتی حضور دارند.


وی با بیان اینکه اتاق اصناف ایران در اجرای گشت‌های بازرسی با آن‌ها همکاری می‌کنند، تصریح کرد: بازرسان اتاق اصناف به همراه بازرسان وزارت صمت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی نظارت می‌کنند و در صورت اجرایی شدن آن با متخلفان برخورد می‌کنند.


نیک‌منش همچنین گفت: معاونت بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران در یک هفته اخیر بر رعایت نشدن تعطیلات یا شکایتی مبنی بر اینکه چرا واحد صنفی پرخطری فعالیت می‌کرده دریافت نکرده‌ است.

معاون بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران تصریح کرد: واحدهای صنفی که وزارت بهداشت اعلام کرده که باید تعطیل باشند در این مدت همکاری لازم را داشته اند، برای مثال تالارهای پذیرایی ماه‌هاست که تعطیل هستند و کسی در این زمینه نافرمانی نکرده است. با این وجود اگر مواردی باشد که این مصوبات را رعایت نکنند حتما با آن‌ها برخورد می‌شود.

وی در پایان تاکید کرد: به محض مشاهده رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی یا اجرا نشدن محدودیت‌های اعمال شده، واحدهای صنفی حتما پلمب می‌شوند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!