جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۹ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
ساخت خط 10 مترو مشکل محیط زیستی دارد
۱۰:۵۹ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
اجاره خودرو

ساخت خط 10 مترو مشکل محیط زیستی دارد

عضو شورای شهر تهران با تذکر به شهردار پایتخت گفت: شهرداری باید مطالعات ارزیابی محیط زیستی خط 10 مترو را در دستور کار قرار دهد.

به گزارش پرشین خودرو، آرش حسینی‌میلانی، عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر در تذکری به حناچی درباره مشکلات زیست محیطی خط 10 مترو اظهار داشت: شهرداری تهران باید در اسرع وقت اقدامات لازم جهت ارزیابی محیط زیستی خط 10 مترو را در دستور کار قرار دهد.

وی افزود: این مسأله سبب شده تا در چارچوب نظام ارزیابی پروژه‌های عمرانی، اثرات منفی طرح در محیط زیست شفاف و راهکارهای لازم جهت کاهش اثرات منفی طرح برطرف شود.

 

آرش حسینی‌میلانی


این عضو شورای شهر تهران بیان داشت: جریان آب ناشی از بارش‌های کوهستانی و ذوب برف برای تغذیه آب‌خوان دشت تهران به ناچار باید از سازند آبرفتی شمیرانات و کن عبور کند که این سازند آبرفتی از ضخامت کمی برخوردار است و ساخت‌ و سازهایی در مسیر خط 10 مترو می‌تواند موجب اختلال در این موضوع شود.

حسینی‌میلانی درباره جشن عکس درختان کهن تهران گفت: از احمد مسجدجامعی، شورایاران محلات تهران و مسؤولان سازمان‌ بوستان‌ها به دلیل برگزاری این جشنواره تشکر می‌کنم چرا که در این نمایشگاه 70 عکس از درختان کهن به نمایش گذاشته شد و خوشبختانه گرامیداشت درختان تهران از جمله برنامه‌های ثابت هفته تهران می‌شود.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مترو
نظر بینندگان
!
!
!