جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۵ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
افزایش نرخ کرایه‌ حمل و نقل عمومی به کجا رسید؟
۱۱:۴۵ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
اجاره خودرو

افزایش نرخ کرایه‌ حمل و نقل عمومی به کجا رسید؟

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه موضوع افزایش نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی امروز در صحن شورای شهر بررسی می‌شود، گفت: انتصابات در شهرداری باید کمتر و با دقت بیشتر باشد.

به گزارش پرشین خودرو، محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران درباره برگزاری جلسه هم‌اندیشی با شهردار تهران اظهار داشت: این جلسه که صبح امروز برگزار شد، قرار بود درباره مسائل مالی شهرداری و انتصابات صحبت شود ولی به دلیل طرح مسائل مربوط به انتصابات به موضوع مسائل مالی نرسیدیم.

وی افزود: از طرفی تعداد اعضای شورا نیز به حد نصاب نرسید بنابر این از پیروز حناچی خواستیم که اگر کاری دارند امروز انجام دهند و جلسه بعد با حداکثر حضور اعضاء در مورد امور مالی برگزار شود.

 

افزایش کرایه حمل و نقل

 

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که سرانجام تغییر نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی به کجا رسید؟ گفت:‌امروز این موضوع در صحن شورای شهر مطرح می‌شود.

هاشمی درباره انتصابات جدید در شهرداری تهران گفت: امسال آخرین سال فعالیت شورای پنجم است و باید تغییرات با دقت بیشتر و به صورت کمتر باشد و حتما 48 ساعت قبل از اجرای تغییرات در سطح معاونین و مدیران ارشد نظر اعضای شورای شهر نیز بررسی شود.

وی درباره اینکه شورای شهر چه تصمیمی جهت افزایش مسافرین مترو به دلیل شرایط کرونا می‌گیرد؟ گفت: شورای شهر در امور اجرایی دخالت نمی‌کند، ما مصوبات قانونی لازم را برای تأمین اتوبوس و واگن مترو به دولت و شهرداری تهران تصویب کرده‌ایم و امیدواریم اقدامات لازم انجام گیرد.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!