جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۱ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
مسیر‌های پروازی به اروپا افزایش می‌یابد
۱۳:۲۱ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۰
اجاره خودرو

مسیر‌های پروازی به اروپا افزایش می‌یابد

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: پرواز‌های خارجی توسط هواپیما‌های جمهوری اسلامی ایران در حال انجام است و با مذاکراتی که شده، به دنبال افزایش تعداد این پرواز‌ها هستیم.

به گزارش پرشین خودرو، کاپیتان تورج دهقانی زنگنه افزود: پرواز‌های خارجی و اروپایی توسط هواپیما‌های جمهوری اسلامی ایران در حال انجام است.


معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: مسیر‌های پروازی در حال افزایش است و هفته گذشته پرواز آلمان اضافه شد، همچنین در مورد پرواز به ترکیه، روزانه ۲ پرواز ایران به ترکیه و متقابلا ۲ پرواز هم ترکیش ایرلاین به ایران پرواز دارد و اگر مذاکرات به نتیجه برسد، هفته آینده تعداد پرواز‌ها افزایش پیدا خواهد کرد.


وی تصریح کرد: درخصوص پرواز به عراق هم که قطع شده بود، یک مجوز پروازی برای شرکت العراقیه صادر شد تا بتواند اتباع عراقی که در ایران هستند را به این کشور منتقل کند، اما به دنبال این هستیم که در آینده‌ای نزدیک به شرکت‌های ایرانی هم مجوز داده شود تا پرواز‌های خارجی به عراق را انجام دهند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درخصوص الزامات شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و نحوه اجرای فاصله‌گذاری جدید به واسطه کرونا گفت: در بحث کرونا همان طور که قبلا هم اطلاع‌رسانی شد از ابتدای آبان باید فاصله گذاری اجتماعی در نظر گرفته شده رعایت شود و در این زمینه، سازمان هواپیمایی کشوری روی این موضوع نظارت کامل خواهد داشت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!