دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۲ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۱
دسترسی به مترو  15خرداد تسهیل می‌شود
۱۳:۰۲ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۱
اجاره خودرو

دسترسی به مترو 15خرداد تسهیل می‌شود

ضلع غربی زیرگذر چهاراه گلوبندک، با هدف تسهیل دسترسی شهروندان به ایستگاه مترو 15خرداد تا پایان پاییز امسال به بهره برداری می رسد.

به گزارش پرشین خودرو، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با بیان آنکه ایستگاه مترو 15 خرداد فاقد مسیرهای ورودی و خروجی در ضلع غربی چهارراه گلوبندک است، بهره‌برداری از ورودی غربی زیرگذر گلوبندک را از جمله اولویت‌های اجرایی در تکمیل این پروژه راهگشای عمرانی دانست و یادآور شد: هم اکنون عملیات اجرایی پروژه در قالب ۲ شیفت کاری پیگیری می‌شود تا امکان بهره برداری از ضلع غربی زیرگذر تا پایان پاییز سال جاری فراهم شود.


علی پیوسته ضمن اعلام پیشرفت ۶۳ درصدی عملیات احداث زیرگذر چهاراه گلوبندک، از برنامه ریزی جهت ساخت و نصب آسانسورهای ورودی غربی این زیرگذر خبر داد و گفت: در این جبهه کاری علاوه بر آماده سازی شفت آسانسورها، اقدامات مختلفی از قبیل تکمیل پله‌های ورودی ادامه دارد.

وی مواجهه با انواع مختلفی از معارضات تاسیساتی شامل کابل‌های برق و تلفن، لوله آب و فیبرنوری را از جمله مهمترین موانع اجرایی پروژه احداث زیرگذر گلوبندک ذکر و اضافه کرد معارضات یادشده با همکاری نهادهای متولی برطرف شده است.

با بهره برداری از زیرگذر چهارراه گلوبندک، ضلع غربی خشیابان ۱۵ خرداد از زیر خیابان خیام به ضلع شرقی آن متصل شده و در نتیجه مشکل تداخل تردد پیاده و سواره در خیابان خیام و چهارراه گلوبندک برطرف خواهد شد. تسهیل امکان دسترسی به ایستگاه مترو در ضلع شرقی و غربی بازار از دیگر نتایج بهره برداری از این پروژه است.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!