سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۹ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
اجرای طرح برخورد با تخلفات کامیون‌ها در تهران
۱۱:۱۹ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
اجاره خودرو

اجرای طرح برخورد با تخلفات کامیون‌ها در تهران

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای طرح برخورد با تخلفات کامیون ها در ۴۶ نقطه از شهر تهران خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ علی همه خانی ، در این باره گفت: برخورد با تخلفات حادثه‌ساز وسایل نقلیه و به خصوص وسایل نقلیه سنگین از اولویت‌های پلیس راهنمایی و رانندگی است و در همین راستا از مدتی قبل با تاکید رییس پلیس راهور تهران بزرگ طرح برخورد با تخلفات کامیون ها و وسایل نقلیه دودزا و دارای نقص فنی در شهر تهران به مرحله اجرا درآمد.


وی با بیان اینکه این طرح در ۴۶ نقطه از شهر تهران در حال اجراست، گفـت: عمده این نقاط در محدوده های ورودی و خروجی به شهر قرار دارد و ماموران پلیس با استقرار در این نقاط اقدام به برخورد با تخلفات می‌کنند.

 

سرهنگ علی همه خانی


سرهنگ همه‌خانی با تاکید بر اینکه برخورد با این تخلفات برای حفظ و ارتقای ایمنی ترافیکی انجام می‌شود، گفت: داشتن نقص فنی، دودزا بودن، حمل بار نامتعارف، سرعت و سبقت غیرمجاز ، نداشتن معاینه فنی، نداشتن گواهینامه، توقف در مناطق مسکونی، تردد در مناطق ممنوعه، مخدوش بودن پلاک سوم و ... از جمله مواردی است که ماموران پلیس راهور در اجرای این طرح با آن برخورد خواهند کرد.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!