شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۱/۰۴/۱۴
استقبال گسترده از پیش فروش پارس تندر
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۱/۰۴/۱۴
اجاره خودرو

استقبال گسترده از پیش فروش پارس تندر

پرشین خودرو: پیش فروش پارس تندر از دوشنبه هفته جاری در 700 نمایندگی گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور آغاز و با استقبال گسترده هموطنان خصوصاً قشر جوان روبرو شده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، امیر حسن امیری مدیر بازاریابی و پیشبرد فروش محصولات برند شرکای تجاری گروه خودروسازی سایپا با اعلام این خبر گفت: با توجه به تغییراتی که در خودرو پارس تندر نسبت به تندر 90 انجام شده است استقبال از پیش فروش این خودرو بسیار گسترده بوده و در دقایق اولیه آغاز این طرح، 700 دستگاه از این محصول در سراسر کشور پیش فروش شد.

وی افزود: در سه ماهه سوم سال جاری برای ماههای مهر، آبان و آذر 3000 دستگاه پارس تندر تولید و به بازار عرضه خواهد شد و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده این رقم تا پایان سال به 18000 دستگاه خواهد رسید.

امیری تصریح کرد: خودرو تندر 90 یکی از کیفی ترین خودروهای تولیدی کشور در این سطح قیمت است و با تغییرات انجام شده در این محصول و اضافه نمودن آپشن های مورد پسند جوانان با استقبال بی نظیر این قشر از خریداران مواجه شده است.

وی گفت: پارس تندر در دو تیپ پایه با پیش پرداخت 125 میلیون ریال و تیپ اسپورت با پیش پرداخت 135 میلیون ریال پیش فروش گردیده است.

وی در خصوص زمان تحویل خودرو های پارس تندر گفت: خودروهای پارس تندر از مهرماه و بر اساس اولویت ثبت نام به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

شایان ذکر است تولید این محصول از تیرماه در شرکت پارس خودرو آغاز شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پارس تندر
نظر بینندگان
علي
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۴/۱۴
به هر نمايندگي يك دستگاه سهميه فروش داده بودند كه همين يك دستگاه هم توسط خود نمايندگي ها پيش خريد شد.بيچاره متقاضيان!!!!
!
!
!