دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۵۶ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
۳۰میلیون هزینه قرنطینه مسافران ایرانی در مالزی!
۱۶:۵۶ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۲
اجاره خودرو

۳۰میلیون هزینه قرنطینه مسافران ایرانی در مالزی!

کشور مالزی اعلام کرده است مسافرانی که قد سفر به مالزی را دارند باید هزینه قرنطینه اجباری به‌مبلغ ۴۷۰۰ رینگیت (بیش از ۳۰میلیون تومان) را خودشان پرداخت کنند!

به گزارش پرشین خودرو، شیوع ویروس کرونا مرزهای اغلب کشورهای گردشگر‌پذیر را بسته است، در این میان برخی کشورها هنوز اقدام به پذیرش گردشگر می‌کنند اما شرایط خاصی برای ورود مسافران به کشور خود دارند که برخی از آنها بسیار سختگیرانه است و تنها برای افرادی که چاره دیگری ندارند، قابل توجیه است.


کشور مالزی هم قوانین تازه‌ای برای ورود مسافران به 23 کشور دیگر ابلاغ کرده است؛ دولت مالزی اعلام کرده است اگر کسی قصد سفر به این کشور را دارد باید در ابتدا قرنطینه شود و این یک پروسه کاملاً اجباری است حتی اگر فردی که وارد این کشور می‌شود تبعه مالزی باشد.


سفارت مالزی در ایران هم قانون سفر به این کشور را به شرکت‌های هواپیمایی و آژانس‌های مسافرتی ابلاغ کرده‌ است.

افرادی که وارد این کشور می‌شوند باید هزینه قرنطینه به‌مبلغ 4700 رینگیت (بیش از 30 میلیون تومان) را به وزارت بهداشت مالزی پرداخت کنند البته در این میان افرادی که دارای مجوز قرنطینه خانگی هستند، می‌توانند دوران قرنطینه را در محل مورد‌نظر خود بگذرانند و از پرداخت این مبلغ معاف خواهند بود؛ این قوانین حدود یک ماه است که در مالزی اجرا می‌شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
قرنطینهمالزی
نظر بینندگان
!
!
!