سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
تفاهم‌نامه واگذاری 3000 وانت سایپا به مددجویان کمیته امداد منعقد شد
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

تفاهم‌نامه واگذاری 3000 وانت سایپا به مددجویان کمیته امداد منعقد شد

تفاهم نامه واگذاری ۳ هزار دستگاه خودرو نیسان زامیاد، بین گروه خودروسازی سایپا، کمیته امداد امام(ره) و صندوق كارآفرینی امید، امضاء شد.

به گزارش پرشین خودرو، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) درباره تفاهم نامه واگذاری ۳ هزار خودروی كار به مددجویان این کمیته گفت: یكی از روزهای بسیار خوبی كه در کمیته امداد شاهد بودیم امضای تفاهم نامه سه جانبه بین گروه خودروسازی سایپا، صندوق كارآفرینی امید و مجموعه كمیته امداد است، چرا كه این امر می‌تواند بخش قابل توجهی از مشكلات قشر ضعیف جامعه كه تحت پوشش كمیته امداد هستند، را حل كند.

سید مرتضی بختیاری ادامه داد: تخصیص خودروی كار به مددجویان واجد شرایط و تدابیری است كه با حمایت های بی دریغ گروه خودروسازی سایپا عملیاتی شد و این موضوع مهمی است كه امیدواریم سایر مجموعه ها در راستای مسئولیت اجتماعی خود به آن توجه كنند.

وی با بیان اینكه قرار است ۳ هزار خودروی كار به سرعت در اختیار مددجویان واجد شرایط قرار گیرد، گفت: گروه خودروسازی سایپا اعلام كرده است كه از روز چهارشنبه امكان واگذاری وانت‌های زامیاد وجود دارد.

 

نیسانبختیاری خاطرنشان كرد: برای اینكه تخصیص خودرو به مددجویان واجد شرایط به درستی انجام شود و این روند ادامه دار باشد، چندین جلسه كارشناسی بین تفاهم كنندگان این طرح ملی برگزار شد و از اینرو قرار شد گروه خودروسازی سایپا برای مددجویان تخفیف در نظر بگیرد و صندوق ملی كارآفرینی هم در قالب وام های قرض الحسنه وام خرید وانت را پرداخت كند.

وی با بیان اینكه خودروهای كار صرفا در اختیار مددجویان كمیته امداد قرار خواهد گرفت، افزود: با توجه به مسئولیت اجتماعی كه گروه خودروسازی سایپا دنبال می كند به نظر می رسد كه تخصیص خودروهای كار برای سال های آتی نیز تمدید شود و ادامه پیدا كند.

رئیس کمیته امداد امام(ره) با اشاره به حضور موثر سایپا در ایجاد اشتغال پایدار و توانمندسازی مددجویان كمیته امداد تاكید كرد: كاری كه گروه خودروسازی سایپا در راستای مسئولیت اجتماعی انجام داد بسیار ارزشمند است و همواره در تمام نشست ها این مجموعه خودروساز از تخصیص خودرو به افراد تحت پوشش كمیته امداد استقبال كرده و پیشگام بوده است.

سید جواد سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا نیز درباره تفاهم نامه منعقد شده با کمیته امداد امام(ره) و صندوق ملی كارآفرینی امید، گفت: گروه خودروسازی سایپا در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و اشتغالزایی توانست برنامه مشتركی را با كمیته امداد تعریف كند؛ در گام اول تفاهم نامه، تحویل ۳ هزار خودرو به مددجویان تحت نظارت این كمیته امضا شد و در گام های بعدی سطح همكاری ها بیشتر خواهد شد تا از این طریق بتوان به وضعیت اقتصادی و اشتغال گروه آسیب پذیر جامعه كمك كرد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با تاكید بر اینكه خودروهای كار به سرعت در اختیار مددجویان واجد شرایط قرار خواهد گرفت، افزود: میزان تولیدات زامیاد با وجود مشكلات تحریم نسبت به سال گذشته ۱۲ درصد افزایش پیدا كرده است، لذا این آمادگی وجود دارد میزان عرضه خودرو از این طریق افزایش بیشتری پیدا كند.

همچنین مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در مراسم امضای تفاهم نامه سه جانبه با گروه خودروسازی سایپا و كمیته امداد امام(ره)، گفت: میزان اعتباری كه برای ۳ هزار خودروی كار در نظر گرفته شده ۴۵۰ میلیارد تومان است و از آنجا كه سند این خودروها در رهن گروه خودروسازی سایپا است صندوق از مددجویان وام گیرنده ضمانت و سندی دریافت نمی كند.

اصغر نورالله زاده افزود: بازپرداخت وام برای هر دستگاه نیسان زامیاد ۷ سال و به صورت قرض‌الحسنه است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!