یكشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۱ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
چین پهپاد خودران با برد 1000کیلومتر تولید می‌کند
۱۴:۳۱ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۳
اجاره خودرو

چین پهپاد خودران با برد 1000کیلومتر تولید می‌کند

چین در جریان برگزاری همایش جهانی پهپادها در شنزن، تولیدات دوربرد و قدرتمند تازه ای را در معرض دید علاقمندان قرار داده که برای حمل انواع کالا قابل استفاده هستند.

به گزارش پرشین خودرو، یکی از این پهپادهای خودران دوربرد، V۴۰۰ Albatross نام دارد که قادر به حمل حداکثر ۱۰۰ کیلوگرم بار در فواصل طولانی است.

پهپاد تمام برقی مذکور می‌تواند این حجم از بار را برای مسافتی ۳۰۰ کیلومتری حمل کند. مدل هیبریدی این پهپاد می‌تواند ۱۰۰ کیلوگرم بار را تا مسافتی حداکثر هزار کیلومتری حمل کند که در نوع خود بی سابقه است.

نشست و برخاست پهپادهای یادشده به صورت عمودی صورت می‌گیرد و آنها با تغییراتی در قالب تاکسی هوایی نیز قابل استفاده خواهند بود. شش پره بزرگ برای تسهیل حرکت بر روی این پهپادها نصب می‌شود. همچنین طول بال این پهپاد هم به ۹ متر می‌رسد. یک بال کوچک‌تر نیز در جلوی این پهپاد قرار دارد.

وزن این پهپاد به علت استفاده از کامپوزیت‌های کربنی حدود ۳۰۰ کیلوگرم است. پهپاد یادشده می‌تواند بدون نیاز به دخالت اپراتور به سمت مقصد مشخص شده پرواز کند. قابلیت شناسایی سریع موانع و سازگاری با شبکه‌های نسل چهارم و پنجم تلفن همراه و حسگرهای متعدد از جمله مزایای این پهپاد برقی است.

از این محصول می‌توان برای انواع فعالیت‌های لجستیکی، مأموریت‌های شناسایی و امدادرسانی به خصوص به نواحی کوهستانی و دورافتاده بهره گرفت.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!