شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۴۷ | ۱۳۹۱/۰۴/۱۴
ورود 50 دستگاه ون جدید ویژه معلولان
۱۴:۴۷ | ۱۳۹۱/۰۴/۱۴
اجاره خودرو

ورود 50 دستگاه ون جدید ویژه معلولان

پرشین خودرو: رئیس سازمان بهزیستی کشور در جمع معلولان گفت: به زودی 50 دستگاه ون جدید که مناسب‌سازی شده ویژه معلولان وارد سیستم حمل و نقل معلولان می‌شود ضمن اینکه با همکاری شهرداری و بهزیستی بزودی یک پایانه مسافربری ویژه معلولان در صادقیه راه‌اندازی می شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، همایون هاشمی، رئیس سازمان بهزیستی کشور در ادامه تجمع معلولان تحت پوشش بهزیستی به عدم واریز کامل هزینه‌های ایاب و ذهاب اظهار داشت: سازمان بهزیستی تلاش دارد در حد ممکن و تا جایی که اعتبارات اجازه بدهد تسهیلات متعددی را به معلولان ارائه کند.

وی اظهار داشت: متاسفانه مناسب‌سازی در ایران جایگاه خوبی ندارد و در این چند ساله اگرچه کارهایی صورت گرفته است اما مطلوب نبوده است و باید تلاش شود اقدامات وسیع‌تری در این زمینه انجام شود.

رئیس سازمان بهزستی کشور در پاسخ به یکی از معلولان در خصوص هزینه‌های بالای ایاب و ذهاب تاکید کرد: ما نیز در این زمینه اعتقاد داریم باید از معلولان حمایت شود و تمهیداتی را در این خصوص انجام داده‌ایم.

وی از همکاری سازمان بهزیستی و شهرداری در خصوص مناسب‌سازی اشاره کرد و گفت: بزودی با تعامل این دو سازمان 50 ون جدید وارد سیستم حمل و نقل معلولان می‌شود که این تعداد ون کاملا مناسب‌سازی شده و مجهز به سیستم بالابر هستند ضمن اینکه در آینده نزدیک نیز پایانه مسافربری ویژه معلولان در میدان صادقیه راه‌اندازی می‌شود.

در ادامه نشست همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور با معلولان، برخی از مشکلات از سوی معلولان در زمینه‌های مختلف از جمله عدم مناسب‌سازی مترو، بی‌آر‌تی و همچنین درخواست افزایش یارانه نقدی معلولان اشاره شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
معلولان
نظر بینندگان
محمدرضا تمیم عسکری
vote
۰
vote
۱۳۹۳/۰۱/۲۲
سلام من حدود دو سال هست ایاب و ذهاب ثبت نام کردم هیچ کمکی صورت نگرفته من احتیاج مالی دارم وضعم خوب نیست ببخشید من یک خودرو خرید کنم هزینه پرداخت میکنی چطوریه راهنمایی کنید
!
!
!