جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۴ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
اطلاعیه هما درباره نقص فنی هواپیمای بوئینگ
۱۳:۲۴ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۷
اجاره خودرو

اطلاعیه هما درباره نقص فنی هواپیمای بوئینگ

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران درباره فرود اضطراری هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ حامل دام زنده و تعمیر آن توسط متخصصان ایرانی اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش پرشین خودرو، اطلاعیه هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است؛


هواپیمای باری 747 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" که با محموله دام زنده از کشور ترکیه عازم یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس بود، به دلیل نقص فنی در قسمت موتور مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه امام خمینی(ره) شد.


پس از فرود اضطراری هواپیما و به دلیل عدم وجود هواپیمای جایگزین، با همت کارکنان معاونت مهندسی و تعمیرات، با وجود مشکلات ناشی از تحریم و تقارن این اتفاق با تعطیلات آخر ماه صفر، در کمتر از سه روز و به‌صورت شبانه‌روزی، جابه‌جایی موتور هواپیما از فرودگاه امام خمینی(ره) به فرودگاه مهرآباد واحد مهندسی و تعمیرات، صورت گرفت که با روحیه‌ای جهادی، این کار که حداقل 12 روز کاری زمان می‌برد، در کمتر از 3 روز پایان پذیرفت.

تلاش بی‌نظیر مهندسان و تکنسین‌های مهندسی و تعمیرات، در کنار کارکنان زحمتکش هما در فرودگاه امام خمینی(ره)، خدمات فرودگاهی و حراست، بار دیگر غیرت ایرانی اسلامی همراه با همکاری، یک‌دلی، تعصب، ایمان، تعهد و تخصص را به منصه ظهور گذاشت تا بار دیگر "ما می‌توانیم" را به جهانیان به اثبات برساند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!