سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۷ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
مراقب کلاهبرداران ملکی باشید
۱۱:۲۷ | ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
اجاره خودرو

مراقب کلاهبرداران ملکی باشید

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران به هم‌وطنان هشدار داده است که بدون اطمینان کامل از امنیت سرمایه‌گذاری خود، به هیچ عنوان، وجهی را به فرد یا شرکتی پرداخت نکنند.

به گزارش پرشین خودرو، خشایار باقرپور، مدیرعامل این اتحادیه ضمن اشاره به روند افزایش قیمت ملک در کشور و بخصوص تهران گفت: نوسانات قیمت و اتفاقاتی که طی چند ماه اخیر در بازار مسکن رخ داده است نگرانی‌هایی را برای افراد به وجود آورده تا هرچه سریعتر دارایی‌های نقدی خود را تبدیل به سرمایه ملکی کنند.

وی افزود: نقدینگی خیلی از افراد در جامعه با رشد قیمت مسکن دیگر قابل تبدیل به سرمایه در بازار مسکن نبود. متاسفانه در این میان سودجویان هم بیکار ننشستند و در این بازار فعال شده اند.


به گفته باقرپور در آشفته بازار تبلیغات متاسفانه می‌بینیم که عده‌ای افراد سودجو با آگهی‌ها و پیشنهادات اغواکننده سعی در جلب سرمایه‌های خرد به سمت پروژه‌هایی دارند که حتی وجود خارجی ندارند.

برای مثال مبالغی حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان برای خرید پروژه از شما درخواست می‌کنند که حتی زمین این پروژه هم هنوز تهیه نشده است. وقتی شما مراجعه می‌کنید با ارائه اسناد ساختگی، اعتماد اولیه شما را جلب می‌کنند و متاسفانه در این بین شما سرمایه اولیه خود را به پروژه‌ای تزریق می‌کنید که وجود ندارد.

مدیرعامل این اتحادیه در ادامه تاکید کرد: من و همکارانم در اتحادیه تعاونی‌های شهر تهران در راستای مسئولیت اجتماعی این نهاد وظیفه خود می‌دانیم به هموطنان خود هشدار دهیم که قبل از هرگونه اقدام به سرمایه‌گذاری در پروژه‌های ساختمانی تحقیقات کامل و جامع درباره آن پروژه داشته باشند و بدون اطمینان کامل از امنیت سرمایه‌گذاری خود به هیچ عنوان وجهی را پرداخت نکنند.

وی گفت: درخواست بعدی من این است که دستگاه‌های نظارتی و دولتی روی اتفاقاتی که در بازار ساخت‌و‌ساز اتفاق می‌افتاد نظارت بیشتری داشته باشند تا سوء‌استفاده افرادی معدود، موجب ایجاد پرونده‌های قضایی و متضرر شدن هموطنانمان نشود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
کلاهبردارملک
نظر بینندگان
!
!
!