چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۲۹ | ۱۳۹۹/۰۸/۰۳
به اندازه 2 ماه در گمرک قطعه داریم، اما ترخیص نمی شود!
۱۲:۲۹ | ۱۳۹۹/۰۸/۰۳
اجاره خودرو
نایب رئیس انجمن صنایع همگن قطعه سازان تهران:

به اندازه 2 ماه در گمرک قطعه داریم، اما ترخیص نمی شود!

نایب رئیس انجمن صنایع همگن قطعه سازان تهران گفت: اینکه به اندازه دو ماه قطعه در گمرک داشته باشیم، اما نتوانیم آن را ترخیص کنیم و به خط تولید ببریم، نکته‌ای قابل تامل است.

به گزارش پرشین خودرو، امیرحسین جلالی با تاکید بر لزوم هماهنگی میان بانک مرکزی و گمرک افزود: هماهنگی میان نهاد‌های ذی ربط تولید از جمله گمرک و بانک مرکزی باید به گونه‌ای باشد که به راحتی بتوانیم کالای مورد نیاز خط تولید قطعه سازان را از گمرک، ترخیص و به خط تولید منتقل کنیم تا التهاب بازار خودرو کاهش یابد.


وی با اشاره به اینکه بخشی نگری مانع از ایجاد هماهنگی میان دستگاه‌ها و نهاد‌های ذی ربط در این باره است گفت: به نظرم انجام این هماهنگی‌ها کار ساده‌ای است، اما اینکه در این باره به نتیجه ملموسی نمی‌رسیم جای سوال دارد.

 

امیرحسین جلالی


جلالی افزود: دستگاه‌های مختلفی مانند وزارت صمت، وزارت کار، وزارت بهداشت، بانک مرکزی، گمرک، سازمان امور مالیاتی و سازمان حفاظت محیط زیست در امر تولید دخالت دارند که هر کدام متوجه بخش خود هستند و به تولید کاری ندارند که این بزرگترین آفت تولید است.


شرکت‌های دانش بنیان یار قطعه سازان در دوران تحریم

نایب رئیس انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان استان تهران با بیان اینکه بسیاری از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش بنیان هنوز کشف نشده گفت: در سال‌های اخیر که تحریم‌ها بسیار شدیدتر شده شرکت‌های دانش بنیان توانستند بسیاری از موانع پیش راه را بردارند و بخش عمده‌ای از نیاز صنعت قطعه سازی را تامین کنند.

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!