چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۹ | ۱۳۹۹/۰۸/۰۴
مالکان تاکسی های مدل 88 به قبل بخوانند
۱۰:۳۹ | ۱۳۹۹/۰۸/۰۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

مالکان تاکسی های مدل 88 به قبل بخوانند

دارندگان تاکسی های مدل 88 به قبل باید برای نوسازی تاکسی خود به دفاتر هماهنگی امور اداری سازمان تاکسیرانی مراجعه و ثبت نام کنند.

به گزارش پرشین خودرو، سیدعلی محتشمی پور معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، با اعلام این خبر گفت: به منظور نوسازی تاکسی می‌بایست اطلاعات تاکسی داران مشمول طرح نوسازی اعم از اطلاعات هویتی مالک و تاکسی فرسوده او در سایت حمل و نقل و سوخت کشور ثبت شود. لذا برای تسهیل و تسریع کار تاکسیرانان، تمامی دفاتر هماهنگی امور اداری تاکسیرانی شهر تهران به این سامانه متصل شده‌اند.

وی ادامه داد: مشمولان طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده برای ثبت درخواست خود به همراه سند مالکیت خودرو و پروانه تاکسیرانی به دفاتر هماهنگی امور اداری مراجعه و ثبت‌نام کنند تا فرآیند تشکیل پرونده آنان آغاز شود.

معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به اینکه نوسازی تاکسی‌های فرسوده همواره از اولویت‌های سازمان تاکسیرانی بوده است، گفت: تاکنون بیش از ۱۵ هزار تاکسیران تقاضای نوسازی تاکسی فرسوده خود را ثبت کرده اند و فرآیند تشکیل پرونده آنان به جریان افتاده است.

محتشمی پور در پایان خاطرنشان کرد: سازمان بر حسب ثبت‌نام‌های انجام شده، ضمن ارزیابی روزانه و مستمر فرایند نوسازی، پیگیری ایفای تعهدات خودروساز در تولید و تحویل به موقع تاکسی‌ها را در دستور کار قرار داده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!