سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۱ | ۱۳۹۹/۰۸/۰۴
به زودی، گزارش سرقت خودرو آنلاین می شود
۱۱:۰۱ | ۱۳۹۹/۰۸/۰۴
اجاره خودرو
رئیس پلیس آگاهی تهران:

به زودی، گزارش سرقت خودرو آنلاین می شود

امکان ثبت آنلاین گزارش سرقت خودرو مراحل نهایی خود را طی می کند و به زودی اجرایی خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: به منظور راه اندازی ثبت آنلاین گزارش سرقت خودرو، قسمتی در نرم افزار موبایلی " پلیس من " ایجاد شده که کاربران با نصب آن می ‌توانند در صورتی که خودرویشان به سرقت رفت، در لحظه و قبل از مراجعه به دستگاه قضایی و ... آن را ثبت کنند.


وی با بیان اینکه در سرقت هایی نظیر سرقت خودرو، سرعت اعلام مفقودی بسیار مهم و حائز اهمیت است، افزود: شهروندان می‌توانند با استفاده از این سامانه در لحظه و بدون نیاز به مراجعه به دادسرا سرقت خودرویشان را ثبت کرده و در مدت تعیین شده برای طی مراحل شکایت به دادسرا مراجعه کنند.


لطفی با بیان اینکه گزارش ثبت شده از سوی شهروندان به شکل آنلاین به تمام گشتی های پلیس آگاهی مخابره خواهد شد، تصریح کرد: در این شرایط امکان و قدرت کشف خودروی سرقتی افزایش پیدا خواهد کرد. البته در حال حاضر نیز بیش از ۸۵ درصد از خودروهای مسروقه در تهران کشف شده است و ما امیدواریم که با آغاز به کار این سامانه درصد کشفیات پلیس افزایش پیدا کند.


وی در خصوص راستی آزمایی گزارش ثبت شده در این نرم افزار نیز متذکر شد: شرط ثبت گزارش در این سامانه این است که گزارش با همان شماره موبایلی ثبت شود که به نام صاحب پلاک خودروی مسروقه ثبت شده است.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: این سامانه به زودی آغاز به کار خواهد کرد و شهروندان می‌توانند در بستر تلفن همراه خود از آن استفاده کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!