سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۸ | ۱۳۹۹/۰۸/۰۶
آئودی کنترل بنتلی را به دست می گیرد
۱۰:۵۸ | ۱۳۹۹/۰۸/۰۶
اجاره خودرو

آئودی کنترل بنتلی را به دست می گیرد

در حال حاضر اولیور بلوم مدیر عامل پورشه است که کنترل اوضاع در بنتلی –برند خودروسازی بریتانیایی- را برعهده دارد و پلتفرم ها و فناوری های پورشه در این کمپانی به کار می روند.

به گزارش پرشین خودرو، روزنامه آلمانی اتومبیل وُش Automobilewoche گزارش داده است که این وضعیت به همین حال باقی نمی ماند و بنتلی در گروه خودروسازی فولکس واگن تحت نظارت آئودی قرار خواهد گرفت. این یکی از آثار فرمان هربرت دییس مدیر عامل گروه خودروسازی فولکس واگن است که می خواهد سبد محصولات این کمپانی ساده شود. و همین عامل باعث شده است که آینده برندهای بوگاتی، لامبورگینی و دوکاتی در هاله ای از ابهام قرار داشته باشد.


روزنامه ی یاد شده می گوید، تحت کنترل آئودی، نسل جدید محصولات کانتیننتال جی تی و فلاینگ اسپر برقی خواهد بود و از پلتفرمی استفاده می کند که آئودی و پورشه با هم طراحی کرده و توسعه داده اند. با این حال قرار نیست بنتلی هویت برندی خود را از دست بدهد.

 

بنتلی


این در حالی است که بنتلی انگلیسی در سال 2019 با یک تغییر برنامه و با افزایش فروش موفق شده بود سود 65 میلیون یورویی رقم بزند. اما در سال 2020 به خاطر شیوع ویروس کرونا،‌ موفق به ادامه موفقیت نشد. از سویی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا بدون حصول توافق در خصوص صنعت خودرو موجب شد که سودآفرینی بنتلی به یک چهارم تنزل پیدا کند.

منبعک سایپا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
آئودیبنتلی
نظر بینندگان
!
!
!