شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۹ | ۱۳۹۹/۰۸/۰۶
پرداخت وام ارزان‌قیمت به شرکت‌های هواپیمایی
۱۲:۰۹ | ۱۳۹۹/۰۸/۰۶
اجاره خودرو

پرداخت وام ارزان‌قیمت به شرکت‌های هواپیمایی

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با بیان هنوز سازوکار پرداخت ارز نیمایی به شرکت‌های هواپیمایی مشخص نیست گفت: وام‌های ارزان‌قیمت به ایرلاین‌ها پرداخت می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، خلبان تورج دهقانی زنگنه، در خصوص جدیدترین وضعیت حمایت دولت از شرکت‌های هواپیمایی داخلی با هدف جلوگیری از افزایش قیمت بلیت هواپیما اظهار کرد: با دستور وزیر راه و شهرسازی کمیته‌ای با حضور معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی و مسئول حمل‌ونقل ستاد ملی مبارزه با کرونا، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، چند کارشناس سازمان هواپیمایی، انجمن شرکت‌های هواپیمایی و اعضای هیئت مدیره شرکت‌های هواپیمایی تشکیل خواهد شد.

وی ادامه داد: با تشکیل این کمیته سازوکار پرداخت ارز نیمایی برای ایرلاین‌های داخلی مشخص می‌شود.

 

تورج دهقانی زنگنه


وی با اشاره به این‌که علاوه بر ارز نیمایی، وام‌های ارزان‌قیمت به شرکت‌های هواپیمایی پرداخت خواهد شد، افزود: تأکید می‌کنم هنوز نحوه حمایت از ایرلاین‌های داخلی مشخص نشده و به زودی سازوکار اجرایی آن تدوین خواهد شد.


معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: پس از این کار،‌ جلساتی با حضور مدیران شرکت‌های هواپیمایی برگزار شده و آنها منابع مالی مورد نیاز خود را اعلام می‌کنند. سپس نسبت به تامین این منابع از طریق ارز نیمایی و وام‌های ارزان‌قیمت اقدام خواهد شد.

منبع: تسنیم
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!