یكشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۵ | ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
الحاق 500 خودروی فوق سنگین تانکبر به ناوگان نیروی زمینی
۱۲:۳۵ | ۱۳۹۹/۰۸/۰۷
اجاره خودرو

الحاق 500 خودروی فوق سنگین تانکبر به ناوگان نیروی زمینی

معاون آماد و پشتیبانی نیروی زمینی ارتش از الحاق بیش از ۵۰۰ خودروی فوق سنگین تانکبر تاکتیکی ملحق به ناوگان ترابری و تحرک نیروی زمینی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، صبح چهارشنبه در مراسمی که با حضور امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش و امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش (نزاجا) و جمعی از فرماندهان نظامی در پادگان شهید مدافع حرم یداللهی منفرد برگزار شد بیش از ۵۰۰ خودروی فوق سنگین تانک‌بر تاکتیکی به ناوگان تحرک نزاجا ملحق شد.

این خودروها توسط معاون آماد و پشتیبانی نیروی زمینی ارتش بازتولید و به ناوگان تحرک و ترابری این نیرو ملحق شدند.


امیر حسن علیپور معاون آماد و پشتیبانی نیروی زمینی ارتش در جمع خبرنگاران ارائه توضیحاتی در این زمینه پرداخت و اظهار کرد: در حوزه خودروهای فوق سنگین تانکر با مشکلاتی مواجه بودیم. خودروهایی که امروز بازتولید و به ناوگان نزاجا ملحق شدند، آهن قراضه‌ای بیش نبودند اما با همفکری با کارشناسان اهل فن تصمیم گرفتیم که اسم آهن فراضه ها را بازتولید و به ناوگان فوق سنگین خودارحاق کنیم.


وی افزود: امروز شاهد الحاق تانکبرهایی هستیم که قادرند دو تانک را بصورت همزمان خوب کنند که این موضوع شگفت انگیز است. تعداد خودروهای که امروز بازتولید شده است قادر هستند یک لشکر زرهی را از دورترین نقطه به دورترین نقطه کنند.

معاون آماد و پشتیبانی نزاجا خاطرنشان کرد: امروز بیش از ۵۰۰ خودروی فوق سنگین تانکبر تاکتیکی ملحق به ناوگان ترابری و تحرک نیروی زمینی ملحق شدند.

منبع: ایرنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!