سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۳ | ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
خودکفایی 33 تا 42 درصدی خودروهای جک کرمان موتور
۱۱:۵۳ | ۱۳۹۹/۰۸/۱۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

خودکفایی 33 تا 42 درصدی خودروهای جک کرمان موتور

خودکفایی در خودروهای جک کرمان موتور تا سال 1400 به 70 درصد ساخت داخل با تولید قطعات بدنه می رسد.

به گزارش پرشین خودرو، از روزهای آغاز افتتاح شرکت کرمان موتور چند هدف به طور خاص در رئوس برنامه های این شرکت بوده است. ایجاد اشتغال، کاهش ارزبری و بومی سازی تکنولوژی از سرفصل‌های اصلی برنامه های هرساله این مجموعه می باشد.

شرکت کرمان موتور از سال 1396 نسبت به خودکفایی قطعات و مجموعه های خودروهای تولیدی رویکرد جدیدی را اخذ کرده که نتیجه آن خودکفایی از 33 تا 42 درصد در خودروهای جک شده است.
این رقم تا سال 1400 به 70 درصد ساخت داخل با تولید قطعات بدنه خواهد رسید. هدف بعدی خودکفایی قطعات موتوری و محوری خودرو با چشم انداز داخلی سازی موتور تا سال 1401 است.

آنچه در پیش رو است و در بخش تحقیق و توسعه شرکت کرمان موتور محقق خواهد شد فعالیت در ساخت و تولید پیشرانه های برقی و سیستم های مرتبط با آن با رویکرد حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا است.

تمام این فعالیت ها به منظور دستیابی به امکان داخلی سازی با استفاده از حداکثر توانایی کشور در تولید قطعات، استفاده از نیروی کار محلی و بومی سازی تکنولوژی است و شرکت طراحی مهندسی قطعات کرمان خودرو(کادک)، به عنوان بازوی اجرایی صنایع خودروسازی کرمان این مجموعه را همواره همراهی کرده است.

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!