دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۴:۰۱ | ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
تولید بیش از ۲۸ میلیون حلقه تایر و تیوب در کشور
۱۴:۰۱ | ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

تولید بیش از ۲۸ میلیون حلقه تایر و تیوب در کشور

۲۸ میلیون و ۲۷۸ هزار و ۱۴۸ حلقه تایر و تیوب در هفت ماهه ابتدای امسال تولید شده که از نظر تعداد حلقه رشد ۲۹ ‌درصدی داشته است.

به گزارش پرشین خودرو، بررسی آمار عملکرد تایرسازان بزرگ کشور حاکی از تولید ۱۶۹ هزار و ۷۴۱ تن تایر و تیوب از ابتدای امسال تا پایان مهرماه و رشد ۲۵ ‌درصدی آن در مقایسه با مدت مشابه با پارسال است.

برپایه این گزارش، تا پایان مهرماه ۹۰ هزار و ۵۳۸ تن تایر خودروی سواری (رشد ۲۹ درصدی)، ۱۴ هزار و ۱۵۳ تن تایر وانتی (رشد ۱۵ درصدی) و ۳۱ هزار و ۶۵۹ تن تایر باری و اتوبوسی (رشد ۱۶ ‌درصدی) در کشور تولید شد.

در مدت یاد شده، تولید تایر کشاورزی سبک رشد ۸۰ ‌درصدی تجربه کرد و به دو هزار و ۸۲۶ تن رسید، همچنین تولید تایر کشاورزی سنگین با ثبت رشد ۲۳ ‌درصدی به ۱۰ هزار و ۵۶۹ تن رسید و تایر خودروهای راه‌سازی و صنعتی با رشد ۱۵ ‌درصدی به سه هزار و ۵۰۰ تن رسید.

این گزارش حاکی است، تا پایان مهرماه یک‌هزار و ۱۵۷ تن تایر دوچرخه در کشور تولید شد که در هم‌سنجی با پارسال رشد ۱۰۲ ‌درصدی نشان می‌دهد.

در این مدت تولید تایر موتورسیکلت با ثبت رشد ۱۶ ‌درصدی به هفت ‌هزار و ۷۴۹ تن و تولید تیوب خودرو با رشد ۷۸ ‌درصدی به دو هزار و ۹۹۱ تن رسید.

تولید ۲۸۵ تن تیوب دوچرخه، دو هزار و ۳۱۵ تن تیوب موتورسیکلت، یک‌هزار و ۶۰۰ تن تایر اسکوتوری و ۴۰۰ تن تیوب اسکوتری، از دیگر آمارهای قابل اشاره در این مدت است.

آمارها همچنین حاکی از تولید ۶۵۷ هزار و ۵۱۳ حلقه فلپ، تسمه نقاله، شیلنگ و غیره به وزن دو هزار و ۳۶۵ تن در هفت ماهه امسال است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!