پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۴ | ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
ترمینال فرودگاه سقز سال ۱۴۰۰ بهره برداری می‌شود
۱۱:۲۴ | ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
اجاره خودرو

ترمینال فرودگاه سقز سال ۱۴۰۰ بهره برداری می‌شود

وزیر راه و شهرسازی از بهره‌برداری ترمینال فرودگاه سقز طی سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: اتمام این فرودگاه می‌تواند در توسعه شهرستان و منطقه بسیار حائز اهمیت باشد و بی‌گمان خدمات‌رسانی این فرودگاه چشمگیر خواهد بود.

به گزارش پرشین خودرو، محمداسلامی با بیان این که ترمینال فرودگاه سقز توسط شرکت فرودگاه‌ها با سرعت خوبی در چند جبهه کاری فعال است، اظهار کرد:عملیات عمرانی ترمینال فرودگاه سقز در آذرماه به اتمام می رسد که اتمام این فرودگاه می‌تواند در توسعه شهرستان و منطقه بسیار حائز اهمیت باشد و بی‌گمان خدمات‌رسانی این فرودگاه چشمگیر خواهد بود.


وی در ادامه با اشاره به بازدید از راه آهن در حال ساخت همدان به سنندج بیان کرد: بازدید از شروع عملیات ریل‌گذاری مکانیکی راه آهن سنندج - همدان، بازدید از ایستگاه راه آهن صلوات آباد و بازدید هوایی از قطعه 5 کریدور شمال جنوب از دیگر برنامه‌هایی بود که امروز انجام شد و همه این پروژه‌ها با جدیت در حال کار است.

 

محمد اسلامی

 


اسلامی با بیان اینکه، شروع عملیات ریل‌گذاری به کردستان یکی از انتظارات دیرینه مردم بوده است، عنوان کرد: وصل کردن مراکز استان‌ها به شبکه ریلی یکی از خواسته‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و رئیس جمهور است.

وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: شکبه ریلی همدان به کردستان دارای پیشرفت فیزیکی بالای 80 درصد است که امیدواریم صوت قطار در ایستگاه صلوات‌آباد پیش از تابستان 1400 به صدا دربیاید.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران نیز گفت: فرودگاه سقز یکی از اولویت‌های کاری شرکت فرودگاه و ناوبری ایران است.

سیاوش امیر مکری اعلام کرد: تطویل و بهسازی باند، سطوح پروازی، تاکسی وی، اپرون فرودگاه و دیوار حفاظتی تا پایان خرداد و پایانه و ساختمان‌های جانبی تا پایان آذر1400 آماده می‌شود.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!