جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۱۱ | ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
بهبود جامع مراکز خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو
۱۷:۱۱ | ۱۳۹۹/۰۸/۱۴
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

بهبود جامع مراکز خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو

در حال حاضر شرکت مدیران خودرو با نزدیک به 170 مرکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور سعی بر ارائه خدمات پس از فروش مناسب و مورد انتظار مشتریان در سراسر کشور را دارد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت مدیران خودرو بیش از 15 سال سابقه حضور در صنعت خودرو کشور را دارد همچنین در طی این سالیان با ارائه خودروهایی در سگمنت های مختلف از خودروهای کوچک شهری مانند MVM 110 تا خودرو کراس اوور لوکس تیگو 7 سعی بر جلب نظر و رضایت مشتریان محترم با هر سیلقه و نیازی را داشته است.

گستردگی نمایندگی های فروش شرکت مدیران خودرو موجب شد در هر نقطه ای از کشور پهناور ایران شاهد تردد انواع مختلف خودروهای MVM باشیم.

از طرفی حجم وسیع فروش خودرو لزوم توجه بیش از پیش به بحث خدمات پس از فروش و دسترسی آسان مشتریان به مراکز خدمات پس از فروش را نیز دو چندان می کند.

 

مدیران خودروبر این اساس در حال حاضر شرکت مدیران خودرو با نزدیک به 170 مرکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور سعی بر ارائه خدمات پس از فروش مناسب و مورد انتظار مشتریان در سراسر کشور را دارد.

پبچیدگی بحث خدمات پس از فروش، مدت زمان گارانتی، موارد شامل گارانتی و زمان دقیق انجام سرویس های دوره ای خودرو می تواند برای مالکان خودرو دغدغه ساز باشد. از طرفی محدودیتهای موجود در مراکز خدمات پس از فروش کشور در تمامی برندها همواره مشتریان را به پرسش و پاسخ جهت یافتن بهترین، تمیزترین و با انصاف ترین نمایندگی ها می کشاند.

 

مدیران خودروشرکت مدیران خودرو با آگاهی از همه دغدغه ها و نیازهای مشتریان گرامی؛ ضمن تایید دانش فنی و تخصص نیروی انسانی شاغل در نمایندگی های مجاز خود و تائید موجود بودن قطعات اصلی در تمامی مراکز خدمات پس از فروش، اقدامات لازم جهت استانداردسازی و ارتقاع محیط پذیرش و اتاق انتظار مشتریان را آغاز کرده است.

این ارتقا شامل ایجاد محیطی پاکیزه با رعایت پروتکل های بهداشتی به عنوان محل استقرار و انتظار مشتریان، استفاده از مبلمان هم رنگ و استاندارد، امکان پذیرایی از مشتریان با نوشیدنی و دسر، میز پذبرش استاندارد جدید و سایر موارد است همچنین این استاندارد سازی شامل تمامی تعمیرگاه های مجاز شرکت در سراسر کشور می شود.

همچنین اپلیکیشن خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو با رویکرد ارائه خدمات آنلاین به صاحبان خودروهای شرکت مدیران خودرو مانند نمایش مسیر نزدیک ترین نمایندگی مجاز، امکان رزرو آنلاین نوبت در نمایندگی مورد نظر، استعلام قیمت قطعات و سایر موارد پروسه پذیرش، انجام سرویس و تحویل خودرو را کارامدتر نموده و از اتلاف وقت مشتریان می کاهد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!