شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۴ | ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
نمایندگان مجلس خواهان حمایت دولت از قطعه سازان هستند
۱۴:۳۴ | ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
اجاره خودرو
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

نمایندگان مجلس خواهان حمایت دولت از قطعه سازان هستند

نماینده مردم تالش و رضوان شهر در مجلس با بیان اینکه به عنوان نمایندگان ملت از تمام ظرفیت های لازم برای حل مشکلات قطعه سازی و خودرو استفاده خواهیم کرد خواستار حمایت دولت از بخش های خصوصی اشتغالزا مانند کروز شد.

به گزارش پرشین خودرو، حسن محمدیاری در حاشیه بازدید از قطعه سازی کروز گفت: امروز قطعه سازی کروز را از دو منظر برجسته مشاهده کردم، ابتدا اینکه در کروز نظم و انضباط حرف اول را می زند و کمتر جایی را دیدم با این میزان نظم و دقت مدیریت شود.

اشتغالزایی در کروز نکته دومی بود که عضو کمیسیون اجتماعی به آن اشاره کرد و اظهار کرد: با توجه به اینکه دولت در بخش اشتغال موفق نیست، از این رو باید از مجموعه های موفق مثل کروز حمایت کند تا موضوع اشتغال تا حدودی ساماندهی شود.

 

کروزنماینده مردم تالش و رضوان شهر با ابراز خرسندی از حضور بالغ بر 12هزار نفر نیروی مستعد کار در مجموعه های متفاوت قطعه سازی کروز بیان کرد: با توجه به اینکه در کمیسیون اجتماعی هستیم به همکاران خودم نتیجه این بازدید را منعکس خواهم کرد تا سایر نمایندگان نیز به صورت میدانی از این شرکت قطعه سازی بازدید کنند.

وی در خصوص حمایت نمایندگان ملت از صنعت قطعه سازی و خودرو خاطرنشان کرد: با توجه به نیاز مردم به خودرو، حمایت از این صنعت و نیز قطعه سازی در اولویت برای نمایندگان مجلس قرار دارد و از تمام ظرفیت های لازم برای حل مشکلات قطعه سازی و خودرو استفاده خواهیم کرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!