شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۰ | ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
خدمات پس از فروش مزیت انتخاب خودروهای مدیران
۱۰:۰۰ | ۱۳۹۹/۰۸/۱۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

خدمات پس از فروش مزیت انتخاب خودروهای مدیران

مزایای خدمات پس از فروش خودروهای شرکت مدیران خودرو دلیلی برای انتخاب محصولات این شرکت خودروسازی است.

به گزارش پرشین خودرو، بیش از 15 سال از حضور برند MVM در بازار خودرو ایران می گذرد و در طول این مدت شرکت مدیران خودرو با ارتقاء خدمات پس از فروش خود توانسته است در کنار رقبای وارداتی خود قرار گیرد و گاها در پاره ای از موارد حتی گوی سبقت را از آنان برباید.

در حال حاضر شبکه خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو حدود 170 تعمیرگاه مجاز در سراسر کشور دارد که این رقم در برابر رقبای وارداتی همچون: هیوندای، کیا موتورز و تویوتا بسیار بالاتر است. تعداد بالای نمایندگی های خدمات پس از فروش تضمین کننده دسترسی آسان مالکان خودروهای مدیران خودرو به خدمات در سراسر ایران است.


مدیران خودرواز طرفی واردات قطعات اصلی توسط شرکت مدیران خودرو و توزیع آن بین نمایندگی های مجاز و فروشگاه های مستقیم فروش قطعات توانسته است آرامش خیال را به مشتریانی که مالک خودروهای تولید شرکت مدیران خودرو هستند ایجاد کند. عرضه گسترده قطعات اصلی توسط شرکت مدیران خودرو سبب شده است که قطعات اصلی با قیمت های منطقی برای تمامی مشتریان در سراسر کشور به آسانی قابل دسترس باشد.
از طرفی خودروهای شرکت مدیران خودرو در سگمنت های متفاوت از شرایط گارانتی مختلف و تعداد سرویس های رایگان مختلفی بهره می برند که این شرایط می تواند برای مشتریان با سلیقه های متفاوت جذاب باشد.
 

مدیران خودروتفاوت عمده شرکت مدیران خودرو با سایر واردکنندگان خودرویی تولید کننده بودن این شرکت است. این مهم سبب می شود در زمانی که واردات خودرو متوقف گردیده است شرکت مدیران خودرو به ادامه تولید خودرو و پوشش گسترده قطعات یدکی مورد نیاز در سراسر کشور اقدام کند.

همچنین بحث آموزش پرسنل نمایندگی ها، پرسنل فنی آنان و همچنین به روز رسانی طراحی داخلی مراکز خدمات پس از فروش بر اساس آخرین استانداردهای سال 2020 میلادی در حال انجام می باشد چراکه ارتقاء زیرساخت های اتاق انتظار، محل پذیرایی و محل پذیرش مشتریان در ایجاد فضایی دلنشین برای رفاه مشتریان ضروری است.

 

مدیران خودرو


در نهایت شرایط متنوع فروش شرکت مدیران خودرو در کنار هزینه های منطقی نگهداری و تعمیرات محصولات و در دسترس بودن قطعات اصلی در سراسر کشور، محصولات مدیران را به عنوان گزینه ای منطقی در بازار ایران برای افرادی که به دنبال خودرویی متفاوت هستند بدل کرده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!