چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۴ | ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
افزایش 58 درصدی تولید محصولات سواری و وانت ایران خودرو
۱۰:۵۴ | ۱۳۹۹/۰۸/۲۱
اجاره خودرو
تولید 10 ‌ماهه سال 98، در کمتر از 8 ماه امسال محقق شد؛

افزایش 58 درصدی تولید محصولات سواری و وانت ایران خودرو

تولید محصولات سواری و وانت در گروه صنعتی ایران ‌خودرو،‌ از ابتدای سال تا 20 آبان ‌ماه جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۸ درصد رشد را نشان می‌دهد.

به گزارش پرشین خودرو، ایران خودرو، از ابتدای امسال تا بازه زمانی یاد شده و در شرایط تحریم‌های سخت، بیش از ۳۰۵ هزار دستگاه خودرو سواری و وانت تولید کرده است. این میزان ۱۱۱ هزار دستگاه بیش‌تر از مدت مشابه سال گذشته بوده است در حالی که رقم ۳۰۵ هزار دستگاهی، در اوایل بهمن سال گذشته به ثبت رسیده بود.

بزرگ‌ترین خودروسازی کشور توانسته است تولید 10‌ ماهه سال گذشته را در کم‌تر از هشت ماه عملیاتی کند و در سال جاری به مرحله اجرا برساند. در این مدت، ایران ‌خودرو رشد ۵۸ درصدی تولید را نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ثبت رسانده است.

این دستاورد در شرایطی محقق می‌شود که صنعت خودروسازی کشور به‌ صورت مستقیم هدف تحریم‌های ظالمانه قرار گرفته و فشارها برای توقف چرخ‌های آن رو به افزایش است، اما زنجیره تامین و تولید این صنعت استراتژیک با مدیریت جهادی و همت کارکنان گروه صنعتی ایران‌خودرو پویایی و رشد خود را به بهترین شکل حفظ کرده است.

یادآور می‌شود، تولید در ایران ‌خودرو پس از یک دوره کاهش، از نیمه سال گذشته رشد مستمر داشته و این خودروسازی تلاش بی وقفه خود را برای تحقق شعار سال،‌ عملیاتی کرده است.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!