سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۳ | ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
مراحل شماره گذاری 3 هزار رنو مانده در پارکینگ ها در حال انجام است / مابقی مشتریان می توانند از طرح های تبدیلی استفاه کنند
۱۳:۴۳ | ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
اجاره خودرو
معاون مهندسی پارس خودرو:

مراحل شماره گذاری 3 هزار رنو مانده در پارکینگ ها در حال انجام است / مابقی مشتریان می توانند از طرح های تبدیلی استفاه کنند

مراحل پایانی شماره گذاری سه هزار خودروی رنو مانده در‌ پارکینگ های پارس خودرو در حال انجام است و این خودروها به زودی به ترتیب اولویت ثبت نام به مشتریان تحویل می شود.

به گزارش پرشین خودرو، شهریار طهماسبی معاون مهندسی شرکت پارس خودرو، با بیان این مطلب گفت: در چند روز گذشته و پیرو مجوز سازمان محیط زیست، پلیس راهور‌ ناجا با آغاز روند پلاک رنوهای تولید شده و مانده در‌ پارکینگ این شرکت موافقت کرده است.

وی ادامه داد: تلاش های بسیاری انجام شده است تا این مشکل با همکاری دستگاه های مختلف رفع شود و هم اکنون در حال تغییر پلاک روی موتور خودروها هستیم تا پس از اخذ مجوزهایی که راهنمایی و رانندگی شرط کرده است، این خودروها شرایط اخذ پلاک را کسب کنند.

طهماسبی ضمن اشاره به انجام مراحل پایانی شماره گذاری سه هزار رنو تولید شده و مانده در پارکینگ این شرکت گفت: پس از‌ پیگیری های گسترده، مجوز‌ شماره گذاری این خودروها کسب شد که البته باید مجوزهای وزارت صمت و سازمان حمایت را نیز در راستای جلب رضایت مشتریان و رعایت قوانین مشتری مداری کسب کنیم که آنها نیز در مسیر انجام قرار دارد.

به گفته معاون مهندسی پارس خودرو این سه هزار رنو بعد از ترخیص قطعات مانده در‌ گمرکات، تولید شده و متاسفانه به دلیل تداوم تحریم ها دیگر قادر به تولید و تحویل مانده تعهدات گروه رنو به مشتریان نخواهیم بود و باقی مشتریان محترم می توانند از طرح های تبدیلی برای دریافت خودروهای خود اقدام کنند.

یاددآور می شود که خودروهای رنو بر اساس مجوز سازمان محیط‌ زیست و موافقت راهنمایی و رانندگی با مدل سال ۹۸ شماره گذاری و هزینه متمم بیمه شخص ثالث و افت قیمت مدل خودروها نیز به مشتریان پرداخت خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!