سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۴ | ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
آزادسازی اوراق مترو و اتوبوس به کجا رسید؟
۰۹:۴۴ | ۱۳۹۹/۰۸/۲۷
اجاره خودرو

آزادسازی اوراق مترو و اتوبوس به کجا رسید؟

رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران نکاتی درباره ضرورت همکاری بانک و تأمین اجتماعی برای آزادسازی اوراق ۱۵۰۰ میلیارد تومانی مترو و اتوبوس بیان کرد.

به گزارش پرشین خودرو، زهرا صدراعظم نوری درباره مشکلات پیش روی آزادسازی اوراق 1500 میلیارد تومانی مترو و اتوبوس شهر تهران در بانک رفاه اظهار کرد: به دلیل بدهیهای شهرداری تهران به بانکها، هر اقدامی که شهرداری می‌خواهد برای به جریان انداختن پول اوراق مشارکت انجام دهد، با مشکل مواجه می‌شود.

وی ادامه داد: تلاش زیادی صورت گرفته و مجوز اوراق مشارکت اخذ شده که البته این امر کار بزرگی بوده است ما نیر درک می‌کنیم که بانکها باید ضوابط و مقررات را رعایت کنند اما امیدواریم در این زمینه مشارکت لازم صورت گیرد زیرا در این شرایط همه باید کمک کنیم تا گشایشی فراهم شود و از طریق این اوراق، توسعه حمل و نقل عمومی و خرید واگن و اتوبوس صورت گیرد.


رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران تصریح کرد: هر چه در حوزه حمل و نقل عمومی فعالیت شود به طور مستقیم برای مردم اثربخش خواهد بود و به کیفیت بهتر حمل و نقل عمومی و رضایت هرچه بیشتر مردم منجر می‌شود؛ در صورتی که همکاری بیشتری صورت نگیرد، فرصت از دست می‌رود و تلاشهای صورت گرفته بی‌حاصل می‌شود.
 

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!