چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۰ | ۱۳۹۹/۰۸/۲۹
۱۰۰ ناوگان جدید به خطوط اتوبوسرانی وارد می‌شود
۱۲:۲۰ | ۱۳۹۹/۰۸/۲۹
اجاره خودرو

۱۰۰ ناوگان جدید به خطوط اتوبوسرانی وارد می‌شود

محمود ترفع گفت: هفته آینده ۱۰۰ اتوبوس و مینی‌بوس جدید به چرخه حمل و نقل عمومی وارد می‌شود تا به فاصله گذاری اجتماعی کمک کند.

به گزارش پرشین خودرو، محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، با اشاره به آخرین تمهیدات این شرکت برای محدودیت های جدید کرونایی از اول آذرماه،اظهار کرد: ما همواره از دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا تبعیت کردیم و ساعات فعالیت ناوگان اتوبوسرانی هم تا اطلاع ثانوی تا ساعت ۲۲ اعلام شده و از روز شنبه تا این ساعت خدمات رسانی می‌کنیم.

 

محمود ترفع


مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به ورود ۱۰۰ ناوگان جدید اتوبوس و مینی بوس به چرخه حمل و نقل عمومی از هفته آینده، بیان کرد: این مقدار خریداری شده در حال شماره گذاری و تجهیز امکانات است و آماده سازی آن چند روزی طول می‌کشد و از هفته آینده وارد چرخه خطوط اتوبوسرانی خواهد شد.

ترفع با بیان اینکه ورود ۱۰۰ ناوگان جدید اتوبوس و مینی بوس به چرخه حمل و نقل عمومی به رعایت فاصله گذاری اجتماعی کمک می‌کند، یادآور شد: البته نباید توقع داشته باشیم که با ورود ۱۰۰ ناوگان اتوبوس شاهد فاصله گذاری کامل اجتماعی باشیم؛ بلکه خود شهروندان نیز باید شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت کنند، داخل اتوبوس تا حد امکان صحبت نکنند و به هنگام پیاده شدن از اتوبوس دست‌های خود را ضدعفونی کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!