پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۷ | ۱۳۹۱/۰۴/۱۹
جداسازی معابر عابران پیاده و خودرو
۱۲:۰۷ | ۱۳۹۱/۰۴/۱۹
گرندکس

جداسازی معابر عابران پیاده و خودرو

پرشین خودرو: رئیس پلیس ترافیک شهری از انجام هماهنگی‌های لازم با شهرداری‌ها برای جداسازی معابر عابرین پیاده با معابر خودرو خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از فارس، سرهنگ محسن مهرایی گفت:‌ ایمن‌سازی گذرگاه عابرین پیاده در شهرها یکی از چالش‌های اصلی پلیس به حساب می‌اید که عدم وجود جداسازی آن با گذرگاه خودروها باعث شده تا تلفات در این بخش بالا باشد.

وی ادامه داد: متاسفانه شاهد هستیم عابرین پیاده در حواشی شهرها تخلفاتی را انجام می‌دهند و تجاوز به حریم خودروها می‌کنند لذا برای مرتفع شدن این معضل هماهنگی‌های لازم با شهرداری‌ها صورت پذیرفته تا حتی‌الامکان در نقاطی که امکان جداسازی معابر از یکدیگر وجود دارد این کار صورت گیرد تا عابرین نتوانند به سطح سواره رو تجاوز کنند.

رئیس پلیس ترافیک شهری با تاکید بر اینکه نکته که در تصادفات عابر با خودرو کارشناسان به تمام ابعاد حادثه می‌پردازند تا مقصر شناخته شود گفت: در این نوع از تصادفات کارشناسان پس از بررسی شرایط راننده اگر به این نکته برسند که تصادف ناشی از ورود ناگهانی عابر پیاده است مقصر عابر شناخته خواهد شد.

وی اظهار داشت: مقصر اعلام شدن عابر پیاده به این معنی نیست که بیمه خسارتی را به وی پرداخت نکند. پرداخت خسارت به فرد مصدوم در جای خود باقی است.

مهرایی ادامه داد: در تصادفات صورت گرفته سازمان‌ها نیز مورد توجه هستند و در صورتی که قصور تصادف به یکی از سازمان‌ها برگردد پرونده قضایی برای آن سازمان تشکیل خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
برچسب ها:
ترافیک شهری
نظر بینندگان
!
!
!