چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۳۴ | ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
داخلی سازی قطعات خودرویی در همکاری سایپا و ارتش پیگیری شد
۱۳:۳۴ | ۱۳۹۹/۰۹/۰۱
اجاره خودرو
حضور معاون اجرائى فرماندهى نیروى هوایی ارتش در سایپا؛

داخلی سازی قطعات خودرویی در همکاری سایپا و ارتش پیگیری شد

با برگزاری نشست مشترک معاون فرمانده نیروی هوایی ارتش با معاونان و مدیران سایپا، ضمن بررسی موضوعات مورد همکاری دو طرف، داخلی سازی قطعات خودرویی در همکاری مشترک سایپا و نیروی هوایی ارتش پیگیری شد.

به گزارش پرشین خودرو، امیر سید محمد على سید نصرالله معاون اجرائى فرماندهى نیروى هوایی ارتش در سایپا حضور یافت و نشستی با معاونان و مدیران این گروه خودروساز برگزار کرد. در این نشست اقدامات انجام شده در همکاری طرفین به منظور داخلی سازی قطعات مورد نیاز گروه سایپا مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست داریوش گل محمدی معاون مطالعات و برنامه ریزی استراتژیک گروه سایپا، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت پذیرفته در این همکاری مشترک، راه های انجام بهتر پروژه ها و برطرف کردن مشکلات موجود را مطرح کرد.

مجموعه اقداماتی در خصوص ماشین کاری قطعات، انجام پروژه های تحقیقاتی و آزمایشگاهی، تولید قطعات الکترونیکی و های تک خودرو، ساخت داخل انواع دستگاه های تست، دستگاه تشخیص جنس مواد، ابزارهای ماشین کاری و... در این جلسه پیگیری شد.

یادآور می شود که در مهر ماه گذشته فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی از شرکت سایپا بازدید کرد و ضمن برگزاری نشستی با مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، قرارداد تفاهم نامه ای به منظور افزایش ساخت داخل بعضی از قطعات های تک خودرو به امضای دو طرف رسید.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!