شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۱۳ | ۱۳۹۱/۰۴/۱۹
تعطیلی ۱۵ موسسه کرایه اتومبیل آستارا
۱۵:۱۳ | ۱۳۹۱/۰۴/۱۹
اجاره خودرو
به دلیل نبود تسهیلات سوخت رخ داد

تعطیلی ۱۵ موسسه کرایه اتومبیل آستارا

پرشین خودرو: عضو شورای اصناف و رئیس اتحادیه تاکسی تلفنی‌ها و موسسات کرایه اتومبیل شهرستان آستارا از تعطیلی 15 موسسه کرایه اتومبیل و آژانس در بخش مرکزی این شهرستان به دلیل عدم دریافت تسهیلات سوخت خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایسنا، عارف باباش‌پور با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: کمبود سوخت CNG در سطح شهرستان سبب افزایش ناخود آگاه نرخ کرایه تاکسی تلفنی‌ها و آژانس‌ها می‌شود که حمایت دولت در راستای پرداخت تسهیلات از جمله افزایش سهمیه در کارت سوخت بنزین و یا افزایش کرایه تاکسی براساس مسیرهای مسافران می‌تواند بخشی از این مشکل را مرتفع کند.

وی در ادامه سخنان خود به جلسه مشترک اداره صنعت، معدن و تجارت، اماکن، شورای اصناف و مدیران آژانس‌ها اشاره و تصریح کرد: در این جلسه دستورالعملی جهت نظارت و کنترل بیشتر آژانس‌های بخش مرکزی تصویب شد و از صبح روز گذشته در یکی از میادین شهر آستارا به اجرا درآمد.

وی ادامه داد: در این دستورالعمل نمایندگان ادارات مذکور به همراه رئیس اتحادیه تاکسی تلفنی‌ها و موسسات کرایه اتومبیل شهرستان آستارا وضعیت ظاهری خودروها، مدارک مربوط به رانندگان و دفتر ورود و خروج آژانس‌های بخش مرکزی را مورد بازرسی قرار دادند.

باباش‌پور با تاکید بر استقبال رانندگان از این طرح، اظهار کرد: وحدت رویه، ایجاد بستر لازم برای ساماندهی، نظارت و کنترل بیشتر آژانس‌ها و موسسات کرایه اتومبیل این شهر توریستی و مرزی از مهمترین اهداف پیشنهاد کنندگان این طرح است.

وی عنوان کرد: در اینگونه بازرسی‌ها رانندگان ضمن مطرح کردن مشکلات خود، راهکارهایی جهت رفع نواقص موجود ارائه می‌دهند.

بندر مرزی آستارا با بیش از 85 هزار نفر جمعیت، غربی‌ترین شهرستان استان گیلان است که به دلیل همجواری با استان اردبیل و کشور جمهوری آذربایجان همه ساله میلیون‌ها نفر از آن بازدید می‌کنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
کرایه اتومبیل
نظر بینندگان
!
!
!