سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۱۰ | ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
خانواده صنعت خودرو داغدار مصیبت ترور است
۰۹:۱۰ | ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
گرندکس
مدیرعامل ایران خودرو:

خانواده صنعت خودرو داغدار مصیبت ترور است

اعضای خانواده صنعت خودرو در مصیبت ترور دانشمند هسته ای کشور،‌ داغدارند.

به گزارش پرشین خودرو، مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو در پیامی شهادت دانشمند هسته‌ای، مجاهد و نخبه دفاعی کشور، دکتر محسن فخری‌زاده را به محضر مقام معظم رهبری، ریاست جمهوری، ملت شهید پرور ایران و خانواده بزرگوار آن شهید گرانقدر، تبریک و تسلیت گفت.

در پیام فرشاد مقیمی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ترور کوردلانه شهید والامقام، دکتر محسن فخری‌زاده، رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، عزم ملت ایران در پیروی از مسیری که شهدای انقلاب آغاز کرده‌اند را راسخ‌تر خواهد کرد.

این ترور که به دست دشمنان قسم‌خورده ایران و عناصر مزدور و جنایت‌کار صورت گرفته، هیچ‌گونه خللی در اراده و عزم ملت برای پیشرفت و توسعه در حوزه‌های مختلف دفاعی و صنعتی ایجاد نخواهد کرد؛ اعضای خانواده صنعت خودروی کشور در این مصیبت،‌ داغدارند، اما به پشتوانه خون پاک شهیدان سرفراز،‌ مسیر مقاومت و توسعه کشور را با انگیزه ای مضاعف ادامه خواهند داد.

اینجانب شهادت این دانشمند گرانقدر را به محضر مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهوری، ملت شهیدپرور و قدرشناس و خانواده گرانقدر ایشان تبریک و تسلیت می‌گویم و یقین می‌دانم که خون آن شهید سبب تقویت بیش از پیش ایران اسلامی در ادامه مسیر ظفر خواهد شد و دشمنان را بیش از گذشته نا امید خواهد کرد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!