سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۹ | ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
کاهش۴۰ درصدی تصادفات فوتی
۱۳:۲۹ | ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
گرندکس
جانشین رئیس پلیس راهور ناجا خبر داد:

کاهش۴۰ درصدی تصادفات فوتی

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت: با اجرای طرح محدودیت‌های هوشمند کرونایی در هفته گذشته تصادفات منجر به فوت بیش از ۴۰ درصد کاهش و تصادفات جرحی هم حدود ۳۰ درصد کاهش داشته است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از مهر، سردار تیمور حسینی با اشاره به ارائه آمار اجرای طرح محدودیت‌های هوشمند کرونایی در سراسر کشور اظهار داشت: در این یک هفته نسبت به مدت مشابه سال قبل ترددها در کل کشور 38 درصد کاهش داشته است.

کاهش 75 درصدی تردد در محور تهران - قم

وی افزود: در برخی محورهای مواصلاتی مانند تهران-قم تا 75 درصد و محوری مانند رشت-قزوین تا 67 درصد و جاده فیروزکوه تا 38 درصد کاهش تردد داشته‌ایم.

 

ممنوعیت ترددجانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت: از روز اول اجرای طرح هوشمند محدودیت‌های کرونایی تا به امروز تعداد 252 هزار خودرو که پلاک‌های غیربومی داشته‌اند، از شهرهای میزبان به شهرهای مبدا پلاک‌های خودرویشان عودت شده‌اند.

به کارگیری بیش از 10 هزار مأمور پلیس برای اجرای طرح ممنوعیت‌های تردد

وی تصریح کرد: در این طرح سراسری، پلیس راهور در 1900 نقطه مستقر شده و بیش از 10 هزار نیروی خود را به کار گرفته است.

سردار حسینی گفت: به علت اطلاع رسانی قبلی و همکاری و همراهی مردم با اجرای طرح هوشمند محدودیت‌های کرونایی، خوشبختانه هیچ گونه تجمعی در نقطه خاصی از اجرای طرح ایجاد نشد.

تصادفات جرحی 30 درصد کاهش داشته است

وی با اشاره به آمار تصادفات در یک هفته گذشته افزود: همچنین تصادفات منجر به فوت بیش از 40 درصد کاهش و تصادفات جرحی هم حدود 30 درصد کاهش داشته است.

سردار حسینی در پایان گفت: اکثر تخلفات تردد غیرمجاز با دوربین‌ها در جاده‌ها و شهرها ثبت شده که تا به امروز برای حدود 200 هزار خودرو تخلف در کشور ثبت شده است.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!