دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۱ | ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
خروج از کپی کاری و مونتاژ در صنعت خودرو
۱۱:۱۱ | ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
گرندکس
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری خواستار شد:

خروج از کپی کاری و مونتاژ در صنعت خودرو

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با اعلام اینکه چنانچه طراحی دست خودمان باشد، خلق خودرو خواهیم کرد، گفت: از کپی کاری در حوزه خودرو و مونتاژ باید بیرون بیاییم و به سمت خلق خودرو با استفاده از طراحی نیروهای متخصص کشورمان و نخبگان حرکت کنیم.

به گزارش پرشین خودرو، سورنا ستاری، با بیان این مطلب اظهار داشت: به دنبال طراحی خودروهای مدرن و ارزان قیمت با استفاده از ظرفیت های داخلی کشورمان هستیم.

وی که در نشست مشترک با وزیر صمت و رییس گروه اقتصادی معاونت بررسی دفتر مقام معظم رهبری که در خصوص بررسی طرح تولید خودروی مدرن و اقتصادی برگزار شد، سخن می گفت، افزود: ایجاد نوآوری با استفاده از طراحی های داخلی بیشتر خواهد شد و به همین لحاظ در طرح تولید خودروی ارزان قیمت و مدرن بر روی طراحی داخلی با استفاده از ظرفیت‌های داخل کشور تأکید داریم.
 

هوشمند سازی در صنعت خودرو
 

هوشمند سازی در صنعت خودرو را دنبال می‌کنیم

معاون علمی و فناوری رییس جمهور در ادامه با تأکید بر اینکه آینده صنعت خودرو در هوشمند سازی است، بیان کرد: کشور ما نیز در آینده باید به سمت تولید خودروهای هوشمند و برقی برود تا از این موضوع عقب نمانیم که این مهم را نیز در دستور کار داریم.

یادآور می شود: در این جلسه با حضور علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت و علی آقا محمدی رییس گروه اقتصادی معاونت بررسی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، طرح تولید خودروی مدرن و اقتصادی از سوی معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری با ورود به عمق داخلی سازی بیشتر، توجه به تاب آوری و پلتفرم های مشترک با استفاده از ظرفیت دو خودروسازی بزرگ کشورمان(ایران خودرو و سایپا) و همچنین بخش خصوصی مورد بررسی قرار گرفت.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!