شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۳ | ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
آتش‌سوزی "BMW" در ساختمان مسکونی
۱۲:۳۳ | ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
گرندکس

آتش‌سوزی "BMW" در ساختمان مسکونی

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از آتش سوزی ساختمانی مسکونی در خیابان اول نیروی هوایی، خیابان ساداتی و نجات ۲۵ نفر در این آتش سوزی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تسنیم، جلال ملکی اظهار کرد: ساعت 4:41 امروز یک مورد آتش سوزی در ساختمان مسکونی در خیابان اول نیروی هوایی، خیابان ساداتی به سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داده شد.

وی افزود: همزمان سه ایستگاه آتش نشانی به همراه نرده‌بان الکتریکی و خودروهای حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند. محل آتش سوزی یک ساختمان 5 طبقه 10 واحدی بود که در طبقه همکف( پارکینگ) چند دستگاه خودرو و موتور سیکلت وجود داشته و زمانی که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند یک دستگاه خودرو سواری (بی ام و) و دو دستگاه موتورسیکلت در آتش شعله ور بودند.

 

ب ام وسخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران خاطر نشان کرد: خودرو سواری از قسمت جلو به صورت کامل در آتش شعله ور بود و در حال سرایت به بخش‌های میانی بود و موتور سیکلت‌ها نیز به همین شکل. همچنین آتش به یک دستگاه خودرو سمند نیز سرایت کرده بود و به بخش هایی از آن خسارت وارد شده بود و تمام پارکینگ را دود غلیظی فرا گرفته بود و آثار حرارت بالا در پارکینگ مشاهده می‌شد و دود و حرارت غلیظ به قسمت‌های بالایی که مسکونی بودند سرایت کرده بود.

 

ب ام ووی ادامه داد: طبیعتاً در آن زمان ساکنان مشغول استراحت بودند و آتش نشانان با اتخاذ تاکنیک‌های عملیاتی مناسب به دو گروه تقسیم شدند و یک گروه به پارکینگ رفته و با تجهیزات خاموش کننده مشغول خاموش کردن آتش شدند و گروه‌ بعدی با تجهیزات تنفسی و از طریق نردبان الکتریکی به طبقات بالا نفوذ کردند و مشغول خارج کردن کسانی شدند که در آن وضعیت گرفتار شده بودند.

 

ب ام وملکی گفت: با عملیات به موقع آتش نشانان خوشبختانه مورد تلفات جانی نداشتیم و تنها یک خانم حدودا 50 ساله دچار دودگرفتگی شده بود. همچنین 25 نفر در نهایت با تلاش آتش نشانان به سلامت از این ساختمان خارج شدند که 11 نفر آنها خانم و 14 نفر آقا بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران تصریح کرد: آتش خیلی سریع توسط آتش نشانان کنترل و خاموش شده و در ساعت 6:50 عملیات به پایان رسید.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!