سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۵۱ | ۱۳۹۹/۰۹/۱۴
ادامه محدودیت‌ها در آموزشگاه‌های رانندگی
۱۳:۵۱ | ۱۳۹۹/۰۹/۱۴
گرندکس

ادامه محدودیت‌ها در آموزشگاه‌های رانندگی

رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا گفت: برگزاری کلاس‌های آموزشی و آزمون نظری که مستلزم تجمع افراد باشد، ممنوع است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ احمد کرمی اسد گفت: بر اساس مصوبه و اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، آموزشگاه‌های تعلیم رانندگی در گروه 3 مشاغل قرار دارد و تمامی محدودیت‌هایی که مشمول گروه 3 مشاغل باشد، در حوزه آموزشگاه‌های رانندگی هم اعمال خواهد شد.

سرهنگ کرمی اسد بیان داشت: بر همین اساس در شهر‌ها و استان‌هایی که در وضعیت قرمز و نارنجی قرار دارند، فعالیت‌های آموزشگاه‌های رانندگی شامل برگزاری کلاس‌های آموزشی و آزمون نظری که مستلزم تجمع افراد باشد، ممنوع است و این موضوع از طریق پلیس راهور استان‌های سراسر کشور و اداره آموزشگاه‌های مرکز صدور گواهینامه به صورت محسوس و نامحسوس مورد نظارت و بازدید قرار می‌گیرد.

 

آموزشگاه رانندگیرئیس مرکز صدور گواهینامه اظهار داشت: در بحث آموزش و آزمون‌های عملی به دلیل حضور یک نفر آزمون گیرنده و یک نفر آزمون دهنده داخل خودرو، با رعایت تمامی شیوه نامه‌های بهداشتی شامل استفاده از ماسک، دستکش و شیلد جداکننده بلامانع است.

وی افزود: تاکید بر این است در محل آموزشگاه‌های رانندگی یا محل برگزاری آزمون‌های عملی، از تجمع افراد و هنرجویان جلوگیری شود.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!