پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۹/۱۰/۲۵
جریمه بیش از ۳۷هزار خودرو به دلیل نقض محدودیت‌ها
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۹/۱۰/۲۵
اجاره خودرو
نیروی انتظامی اعلام کرد:

جریمه بیش از ۳۷هزار خودرو به دلیل نقض محدودیت‌ها

نیروی انتظامی از جریمه بیش از ۳۷هزار خودرو به دلیل نقض محدودیت‌های کرونایی در روز چهارشنبه خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، نیروی انتظامی در تشریح عملکردش در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در روز چهارشنبه، 24 دی ماه اعلام کرد که در این روز 4023 تن از ماموران خود را برای اجرای طرح در 1958 نقطه از کشور به کار گرفته است.

این ماموران با اقدامات خود منجر به کاهش شش درصدی تعداد تردد خودروها نسبت به تاریخ مشابه در سال قبل شدند. همچنین به رانندگان 15هزار و 168 دستگاه خودروی سواری نیز تذکر لسانی داده شده و از ادامه سفر راننده و مسافران 9هزار و 403 دستگاه خودرو جلوگیری شده و آنان به مبداء خود بازگشت داده شده‌اند.

در زمینه اقدامات انتظامی مرتبط با صنوف نیز از 7379 واحد صنفی در روز چهارشنبه بازدید شده که منجر به صدور تذکر و صورتجلسه برای 5025 واحد و پلمب 145 واحد متخلف شده است.

 

کرونادر موارد اعمال قانون نیز در روز گذشته 23هزار و 315 خودرو در طرح محدودیت شبانه جریمه شدند و 9674 و 4259 دستگاه خودرو نیز به ترتیب در مناطق نارنجی و قرمز مورد اعمال قانون قرار گرفته‌اند که جمع این موارد 37هزار و 248 مورد است.

در روز گذشته، 31 هزار و 247 پیامک هم از سوی پلیس به رانندگان متخلفی که محدودیت‌ها و پروتکل‌های کرونایی را رعایت نکرده بودند، ارسال شده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!